N (VIXX) mówi o graniu w „Familiar Wife” i miłości do swoich fanów

W najnowszym wywiadzie do wrześniowego wydania Singles Magazine, N (VIXX) mówił o występowaniu w „Familiar Wife”, gdzie gra bezczelnego i upartego nowicjusza Kim Hwana, który zawsze wywołuje chaos i nigdy nie przeprasza.

 

Podczas sesji zdjęciowej N powiedział, że podobno urzeka żeńską część personelu, wpatrując się w kamerę słodkim, ale intensywnym wzrokiem i naturalnie wprowadzając atmosferę w pokoju nagrań.

 

W wywiadzie, który później nastąpił, N wyznał:

„Na początku byłem zaniepokojony, ponieważ myślałem, że Kim Hwan może być nielubianą postacią. Na szczęście moja postać jest dobrze zintegrowana dzięki pomocy reżyserów i starszych aktorów. Sądzę, że we mnie były pewne cechy Kim Hwana. Próbuję znaleźć te małe odłamki i i maksymalnie je wyrazić.”

 

Zapytany o innych aktorów, takich jak Ji Sung i Han Ji Min, N powiedział:

„To punkt, którego każdego dnia na planie nie mogę się doczekać, aby do niego przejść. Proponują różne opcje prób. Wszyscy spotykają się w szatni i ćwiczą scenariusz, rozmawiając o różnych rzeczach. Dlatego kwestie pojawiają się naturalnie podczas nagrywania. Jestem szczęśliwy, że mogę być z nimi na jednym planie.”

 

N, który był na scenie jako lider VIXX przez ostatnie 6 lat, powiedział, że nadal ekscytuje się występem. Porównał to do aktorstwa, mówiąc:

„Zawsze jestem podekscytowany byciem na scenie, ale wciąż jestem zdenerwowany zostaniem aktorem. Jako piosenkarz mam pewne doświadczenie, ale jako aktor jestem kompletnie pusty. Nie mogę nic zrobić przed nagrywaniem, bo myślę, że muszę słuchać więcej osób i więcej się uczyć.”

 

Następnie N, który jest dobrze znany z wielbienia swoich fanów, skomentował:

„Moi fani i ja znamy się teraz bardzo dobrze. Wcześniej myślałem, że są zwolennikami, ale teraz mamy o wiele bardziej naturalną relację. Chcę dzielić się z moimi fanami rzeczami, które lubię. W ten sposób mogę śmiało rzucić sobie wyzwanie próbowania nowych rzeczy.”

 

„Familiar Wife” jest emitowane w każdą środę i czwartek o 9:30 po południu czasu koreańskiego.

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *