[MV] NCT Dream – „We Go Up”

NCT Dream ukazało MV do ich najnowszego, tytułowego utworu „We Go Up”!

MV zostało wydane 30 sierpnia o 8:25 po południu czasu koreańskiego, poprzedzając ich drugi mini album „We Go Up”, który zostanie wydany 3 września.

 

„We Go Up” jest urban hip-hopowym utworem, który łączy oldschoolowy rap z kontrastującym wokalem. Tekst odzwierciedla niekończącą się pasję NCT Dream do nowych występów i doświadczeń. Wybrali tytuł „We Go Up”, aby przedstawić swoje pragnienia „wspólnego posuwania się naprzód”. MV przedstawia urzekający występ NCT Dream, a ich swobodna energia jest zaraźliwa.

 

Po wydaniu MV 31 sierpnia NCT Dream rozpocznie promocje w „Music Bank” KBS, gdzie po raz pierwszy wykonają „We Go Up”. Wszystkie 6 utworów z nowego mini albumu ukaże się 3 września o 6:00 po południu czasu koreańskiego.

 

 


cr: (1)

3 comments

  1. Julka Reply

    Na początku zrobiło mi to takie bom z JaeMin’em i jego rapem. Ale czy to był aby na pewno Jisung? Nie podmienili go? Ogólnie mówiąc ten teledysk i piosenka jest moim zdaniem połączeniem konceptu NCT Dream z ich wcześniejszym konceptem czyli Chewing Gum i We Young i z połączeniem GO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *