„Fake Love” BTS staje się ich 6. MV, które osiągnęło 300 mln wyświetleń

MV do „Fake Love” BTS osiągnęło kolejny imponujący cel na YouTube!

1 września około 6:01 po południu czasu koreańskiego MV do „Fake Love” przekroczyło liczbę 300 mln odsłon na YouTube. Zajęło to 3 miesiące i 14 dni od wydania MV 18 maja o 6:00 po południu czasu koreańskiego.

 

To MV BTS, które najszybciej osiągnęło 300 mln wyświetleń. Poprzedni rekord BTS należał do „DNA”, które przekroczyło tę liczbę w 5 miesięcy i 16 dni.

 

Jest to 6. MV BTS, które osiągnęło ten cel, po „Dope”, „Fire”, „Blood Sweat & Tears”, „MIC Drop (Remix)” i „DNA”.

 

 


cr: (1)

18 comments

 1. Mia Reply

  po co wstawiacie taki komentarz? Serio nie macie już dość tych idiotycznych wojen? Najpierw była wojna Army vs EXO a jak to się trochę już uspokoiło (a przynajmniej mam takie wrażenie) to zaczęła się wojna z Blackpink. Serio nie może być choć chwili spokoju? Czasami widząc takie komentarze to wstydzę się że jestem Army. I na serio mówię teraz do obu stron konfliktu: Czy nie może być jednego postu gdzie jest mowa o Blackpink lub o BTS gdzie nie będziecie się wyzywać? Jeśli nie lubicie jakiegoś zespołu to uczyńcie sobie i innym dzień lepszy nie czytając wpisu o nich i nie wstawiając idiotycznych komentarzy.

  • vet Reply

   a zwróciłaś uwagę, kto te wojenki zaczyna i dlaczego zawsze pod postem o bts. To nie army mają problem, tylko inne fandomy

 2. Viki Reply

  Takich wojen powinni się wstydzić, według mnie piszą to głupie 10-latki, które myślą, że mogą się dowartościować w internecie, tak naprawdę jeszcze bardziej się poniżają.

 3. Julka Reply

  Mia Viki nareszcie mądre osoby się znalazły, które myślą tak jak ja. Mam takie samo zdanie jak wy. Już przestańcie robić gównoburzę, bo to do niczego nie prowadzi jak poprostu zaśmiecanie tym tej strony. Po za tym to pokazuje, że nie macie co w życiu robić i się poniżacie. To nie hejt tylko prośba i przedstawienie jak to mniej więcej wygląda z perspektywy osób, które mają rozsądek.

 4. xiao Reply

  Po co ta gównoburza? Chodziło o to, że to mv bts, które najszybciej wbilo 300mln. Nie było nic o tym, że pobili rekord bp. A osoba na gorze nie powinna nazywać piosenki bp gownem, bo to żałosne i niedojrzałe. Ile wy macie lat, jezu

 5. Navi Reply

  A dlaczego nie moge nazywac tego gownem? Jeśli dla mnie tak jest to tak pisze. I nikt mi tego nie zabroni.

  • xiao Reply

   To chociaż zachowaj się jak dojrzała osoba i napisz, że ci się nie podoba, cokolwiek. Pisanie, że coś jest „gownem” albo „chujowe” jest niedojrzałe, no chyba, że siedzisz w podstawówce i tego nie rozumiesz:)

 6. Viki Reply

  Ale innym to przeskadza, więc z łaski swojej najlepiej by było, gdybyś nie wyrażał swojej opinii w ogóle, jeśli Twój mózg jest ograniczony tylko do hejtu i słów typu „gówno”. Jeśli piosenka Blackpink Ci się nie podoba, to zostaw to dla siebie, a jeżeli już masz coś pisać, to napisz to używając kulturalnego słownictwa, bo póki co, po Twoim stylu pisania mogę stwierdzić, że masz co najwyżej 13 lat.

 7. Moon Reply

  Drogie A.R.M.Y’s i BLINKs: nie może się po prostu uspokoić? tak jak już gdzieś kiedyś pisałam: powinniśmy być dumni z KAŻDEGO k-pop’owego zespołu i nad ich sukcesu. jakby nie patrzeć fandomów jest wiele, ale jednak wszystkie tworzą jedną wielką ‚rodzinę’ i w sumie to jest też jedną z cech charakterystycznych k-pop’u: że trzymamy się razem. poza tym są osoby, który są w tzw. ‚multifandomie’ (np. ja jestem A.R.M.Y, BLINK, EXO-L, V.I.P, etc) i mogą sie poczuć urażone niektórymi komentarzami typu ‚piosenka BP to gówno’, albo ‚BP nie mają talentu’. gdyby go nie miały to nie osiągnęłyby tak wiele, a co za tym idzie: ich piosenki nie są gówniane. wojna fandomów EXO i BTS ucichła, więc teraz BLINKs pokazują charakterek? takie zachowanie jest co najmniej żałosne i świadczy tylko i wyłącznie o waszej dojrzałości. a jeżeli nie potraficie znieść tego, że jakiś zespół bije kolejne rekordy, a inny nie, to radzę albo być cicho, albo wyrazić swoją opinię w trakcie milszy sposób. jakby nie patrzeć BTS i BLACKPINK mają ze sobą dobre stosunki, więc prowadzenie takich wojen jest bezsensowne. tak samo BTS i EXO: również się lubią, a bynajmniej nie zauważono, żeby za sobą nie przepadali. gdyby każdy zespół, których fandom prowadzi wojnę z jakimś innym fandomem, dowiedział się o tym raczej nie byłby zadowolony. pokażcie, że macie szacunek do artystów i innych ludzi, którzy ich słuchają.

  • grammymuseum Reply

   Dobry komentarz tylko kpop niestety nie tworzy jednej wielkiej rodziny hhhh. Mam wrażenie że fandomy kpopowe żrą się najbardziej ze wszystkich fandomów na świecie i to już od dawien dawna XD A miłość niestety nie zapanuje i trzeba się z tym pogodzić.

 8. Moon Reply

  grammymuseum jeszcze jakiś czas temu kpop był jedną wielką rodziną. teraz jedni są zazdrośni o osiągnięcia drugich.

 9. Moon Reply

  @Eday napisałam wyraźnie na początku: drogie A.R.M.Y’s i BLINKs. zwróciłam się do obu fandomów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *