Lee Gaeun (Produce48) pociesza fanów w liście oraz krótkiej wiadomości jakie opublikowała na swoich kontach społecznościowych

Lee Gaeun, trainee Pledis Entertainment oraz jedna z najbardziej rozpoznawanych uczestniczek Produce48, zajęła 14 miejsce pod koniec programu i tym samym niestety nie udało jej się wejść w skład zespołu IZ*ONE. Jej fani oraz niektórzy widzowie programu byli bardzo rozczarowani wynikiem.

 

Gaeun zostawiła wiadomość skierowaną do fanów, na swoim oficjalnym fanpage: 940820.com

PD48 to doświadczenie, które będę wspominać szczęśliwie… ale zauważyłam, że dla osób, które mnie wspierają był to ciężki czas.
Widzę, że jesteście zranieni dużo bardziej niż ja.
Nie poddam się i będę dalej próbowała! 
Dziękuję Wam za wszystko z całego serca.

 

Opublikowała także własnoręcznie napisany list na Instagramie:

 

 

Witajcie! Z tej strony Lee Gaeun z Pledis Entertainment.

Kiedy rozpoczynałam swoją przygodę z Produce48 bałam się, Ale już podczas Nekkoya! otrzymałam od Was wiele miłości i wsparcia. Dzięki temu poczucie strachu zastąpiła radość z każdego kolejnego występu.

Nation’s Producers, daliście mi największy prezent jaki mogłam otrzymać – przyjemności z występowania dla Was na scenie!

Jestem wdzięczna wszystkim moim koleżankom (uczestniczkom), dzięki którym to doświadczenie obfituje we wspaniałe wspomnienia. Dziękuję całemu zespołowi, który pracował z nami za kulisami programu! Dziękuję mojej rodzinie z Pledis, która wierzyła we mnie od początku do samego końca. Moje serce jest przepełnione ogromną wdzięcznością wobec tych wszystkich osób. 

Wierzę, że Produce48 to nie koniec, a dopiero początek!

Nie poddam się, od teraz będę pracowała jeszcze ciężej, żeby ponownie stanąć przed Wami. Dlatego proszę, nie zapominajcie o mnie, nie przestawajcie mnie wspierać!

Zdaję sobie sprawę, że jeszcze wiele muszę się nauczyć, podjęłam kolejne wyzwanie. Dziękuję wszystkim, którzy obdarowali mnie zaufaniem, którzy mnie nie skreślili, którzy otworzyli dla mnie swoje serca i dali mi szansę.

Zamierzam odpłacić się za Wasze zaufanie ciężką pracą. 

Naprawdę dziękuję.
Kocham Was! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *