Hwall (The Boyz) opowiada o pierwszej promocji z zespołem od czasu operacji.

Dziś zespół wystąpił na specjalnym wydarzeniu (showcase), podczas którego chłopcy świętowali swój comeback z albumem “The Sphere”.

Hwall został zapytany o aktualny stan zdrowia – jeszcze do niedawna nie mógł brać udziału w aktywnościach zespołowych ze względu na kontuzję. Na początku roku zdiagnozowano u niego dysfunkcję mięśnia piszczelowego tylnego, idol musiał poddać się zabiegowi w marcu.

Hwall odpowiedział:

Mam nadzieję, że w trakcie promocji z tym albumem, będę mógł pokazać się z jak najlepszej strony. Żałuję, że nie miałem okazji zrobić tego podczas comebacku z ‘Giddy Up”. Ponoć jestem już w pełni zdrowy, ale oczywiście staram się uważać. Wciąż chodzę na zabiegi z fizjoterapii. 

 

 

 

Pozostali członkowie cieszą się z powrotu kolegi.

Sunwoo pokreślił:

“Siłą tego comebacku jest to, że jesteśmy w komplecie. Hwall do nas wrócił i to jest naszym motorem do pracy podczas tego comebacku”.

 

Eric dodał:

“Nasza sekretna broń – Hwall. Niestety nie był w stanie dołączyć do nas podczas promocji ‘Giddy Up,’ ale to dlatego pracował jeszcze ciężej podczas przygotowań do tego albumu. Bardzo się cieszę, że jest z nami!” 

 

The Boyz powrócili z piosenką “Right Here” 5 września!

 


Src: (1)

img  cr: Xportsnews

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *