SPECTRUM wydadzą utwór, który uczci pamięć zmarłego członka zespołu – Kim Dongyoona

Zespół Spectrum postanowił wydać utwór “Dear my” ku czci zmarłego członka, Kim Dongyoona.

27 lipca agencja WYNN Entertainment potwierdziła, że członek zespołu SPECTRUM, Dongyoon odszedł z tego świata. Zgodnie z życzeniem jego rodziny, pogrzeb był prywatnym wydarzeniem.  Członkowie boy bandu pogrążeni byli w żałobie i potrzebowali czasu.

 

SPECTRUM napisali list do fanów, podpisany:

“Kochamy Was i dziękujemy. Pragniemy razem Wami iść dalej tą ścieżką”.

 

 

“Witajcie, z tej strony członkowie SPECTRUM.

To powitanie dało nam do zrozumienia, że już dawno się z Wami nie witaliśmy.

Jak sobie radzicie? U nas wszystko zaczyna się układać; jemy, śpimy, ciężko pracujemy tak abyśmy mogli do Was wrócić w jeszcze lepszej odsłonie, zdrowi i silni.

Jak widzicie radzimy sobie całkiem nieźle! A Wy? Mamy nadzieję, że u Was też wszystko w porządku, że nie jesteście zranieni.  Tęsknimy za Wami!

Przynosimy wieści, które mamy nadzieję Was ucieszą.

6 września o północy wydamy piosenkę “Dear. My”. To utwór, który nasz Jaehan osobiście wyprodukował. Możliwe, że niektórzy z Was słyszeli już jego fragmenty.

Dear. My’ to także list, którego nasz Dongyoon nie zdążył Wam wysłać. To ostatnia piosenka przez niego nagrana. Teraz Dongyoon świeci nam mocno na niebie, a my kierujemy ten utwór do Was. Nasze życzenie to abyście nigdy o nim nie zapomnieli! 

Prosimy, posłuchajcie ‘Dear. My’ i obdarujcie ten utwór miłością. Żadne z siedmiu świateł SPECTRUM jeszcze nie zgasło. Nasza nazwa – SPECTRUM świadczy o tym, że Z A W S Z E będziemy świecić mocą siedmiu świateł. Mamy nadzieję, że będziecie z nami kontynuować tę podróż i pozwolicie nam oświetlać Wam drogę.

Dziękujemy i kochamy Was wszystkich!

5 września 2018 roku.

Od Dongkyu, Minjae, Jaehana, Hwaranga, Villain i Eunjoona.”

 

 


src: (1)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *