Oh!GG podbijają koreańskie i zagraniczne listy przebojów utworem “Lil’ Touch”

Oh!GG zajmują pierwsze miejsce na wielu koreańskich listach muzycznych i podbijają także te zagraniczne! 

5 września nowy unit zespołu Girls’ Generation, Oh!GG zadebiutował z singlem “Lil’ Touch”, który w mgnieniu oka stał się hitem i podbił najpopularniejsze strony muzyczne w Korei: Bugs, Mnet, Soribada oraz MusicMate. Piosenka znalazła się na 2 miejscu na Genie, Naver oraz Olleh. 3 miejsce zajmuje aktualnie na MelonMonkey3.

Album dziewczyn zadebiutował się na pierwszym miejscu zestawień iTunes w 16 krajach: Brazylii, Chile, Meksyku, Indonezji, Malezji, Tajlandii, na Tajwanie, w Kambodży, na Filipinach, w Wietnamie, Hong Kongu, Singapurze, Gwatemali, Szwecji, Kolumbii i Macao.

Piosenka “Lil’ Touch” uplasowała się na 2 miejscu list iTunes w 20 krajach świata: Brunei, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej czy Peru.

Członkinie Oh!GG wskazały ostatnio Francję, jako kraj który podobał im się najbardziej podczas nagrań do nowego reality show “Girls For Rest”.

Show z udziałem dziewczyn miało premierę na Naver 3 września. Odcinki będzie można też oglądać na kanale stacji JTBC2 od 8 września.

 

Gratulacje dla Girls’ Generation-Oh!GG!


src: (1)

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *