E’Dawn (Pentagon) napisał do fanów po raz pierwszy od czasu „skandalu” randkowego

Członek PENTAGON, E’Dawn po raz pierwszy od potwierdzenia swojego związku z Hyuną napisał wiadomość skierowaną do fanów.

7 września idol zostawił list do fanów na oficjalnej fan kafejce zespołu PENTAGON.

 

Witajcie wszyscy, z tej strony E’Dawn! 

Wybaczcie, że piszę to tak późno i niespodziewanie.

Naprawdę chciałem być tam z Wami – w sierpniu kiedy powstawał nasz fanclub. Chciałem też dzielić ten czas z członkami mojego zespołu, którym jestem bardzo wdzięczny. 

Jednak nie mogłem w tym brać udziału.

Będąc szczerym i prawdomównym zaskoczyłem i uraziłem wiele osób, rozumiem, że te informacje mogły Was zszokować. Teraz chciałbym Was przeprosić za to co się stało.

Wiem, że minęło sporo czasu i prawdopodobnie wielu z Was nie przyjmie już moich przeprosin, ale jeśli wciąż macie do mnie odrobinę zaufania, mam nadzieję że ten list coś zmieni. 

Rozmawiałem z członkami zespołu zanim podjąłem tę decyzję i długo o tym rozmyślałem, postanowiłem Wam powiedzieć prawdę dlatego, że myślałem iż bycie szczerym jest dużo lepsze niż życie w kłamstwie. 

Żałuję, bo obiecałem Wam, że zawszę będę się pokazywał z dobrej strony, jako osoba pracowita i zawsze pojawiająca się na scenie z zespołem. Niestety, nie mogłem dotrzymać tej obietnicy. 

Uspokaja mnie jedynie fakt, że moi koledzy z zespołu ciężko pracowali i powrócą do Was z dobrą muzyką podczas nadchodzącej promocji. 

Nie będę go mógł promować, ale również pracowałem nad tym albumem, więc mam nadzieję, że nasi fani okażą mu wsparcie.

Nie wiem kiedy ponownie się spotkamy, ale do tego czasu obiecajcie mi że będziecie o siebie dbać i pozostaniecie zdrowi! Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.

Wybaczcie, dziękuję i tęsknię za Wami.!

Będę dawał znaki życia jak tylko będę miał okazję.

 

https://twitter.com/ledxpple/status/1037849567096709120

 


src: (1)

9 comments

  • Min Yeri Reply

   No zwłaszcza że takiej Hyunie nic nie się stało bo co cube może jej zrobić

 1. zocha Reply

  Szkoda mi go, ale bardzo się cieszę, ponieważ w końcu się odezwał. To dobrze, gdyż część fanów była właśnie zła z powodu ciszy z jego strony.
  Wątpię, że się pojawi podczas tych promocji, ale wierzę, że będzie u boku pozostałej dziewiątki przy następnym comebacku. Jest istotnym członkiem, bo Pentagon bez jednego członka to nie Pentagon i piszę tutaj o każdym członku. Każdy jest wspaniały i wyjątkowy na swój własny sposób.

 2. Bubble Reply

  Jeju… Plakac mi się chce jak to widze. Hyuna jak gdyby nigdy nic dalej robi to co robi, a Hyojong musi na tym cierpieć…
  Cieszy mnie, że sie odezwał, już miałam obawy że go odsunął na dobre, ale gdy widzę, że pomógł tworzyć album czuje ciepło na serduszku. Mam nadzieję, że przy następnym comebacku już będzie występował z resztą pentagonu

  • Rossellinique Reply

   Bo album stworzył ten zapewne na długo przed skandalem a comeback Pentagon był już zapowiedziany więc chcąc nie chcąc agencja nie miała wyjścia, nie zrobili by w tak krótkim czasie nowych piosenek.
   Choć liczę, że w następnym comebacku a nawet szybciej dołączy do zespołu.

 3. eris Reply

  Co takiego złego niby robi Hyuna, poza wstawianiem raz na jakiś czas kilku zdjęć na swojego instagrama? Jej comeback, który miał mieć miejsce zaraz po promocji Triple H, również został odwołany i nikt nie ma pojęcia, kiedy będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *