Członek B.A.P zamieszany w napaść na młodą kobietę. Media donoszą, że chodzi o Himchana.

Członek B.A.P został spisany przez policję i może być zamieszany w napaść na dwudziestoletnią kobietę

9 września komenda policji w Namyangju ujawniła, że w sprawie przesłuchiwany jest członek B.A.P którego imienia nie podali, dlatego nazywany jest dalej Panem A.

Przeciwko Panu A wpłynęła skarga o napaść na kobietę w wieku około 20 lat. Do incydentu miało dojść w wynajętym domku wakacyjnym w Namyangju na początku sierpnia 2018 roku. Według ofiary (kobiety) w trakcie domniemanego ataku w domku przebywało trzech mężczyzn w tym właśnie członek B.A.P oraz trzy kobiety. Poza Panem A nie było tam innych członków B.A.P.

 

Pan A oczywiście nie przyznaje się do napaści.

 

Policja skomentowała:

„Ponieważ obie strony zgłaszają sprzeczne zaznania, a śledztwo dopiero się rozpoczęło nie możemy postawić komukolwiek, jakichkolwiek zarzutów”.

 

Agencja boy bandu, TS Entertainment w specjalnym oświadczeniu potwierdza doniesienia medialne, że chodzi o Himchana

 

“Jak zostało już podane przez media, miało miejsce przykre nieporozumienie z udziałem członka B.A.P, Himchana, który został zaproszony przez znajomego do wakacyjnego domku, gdzie pojechał wraz z grupą przyjaciół.

Były także doniesienia, że policja przekazała sprawę prokuraturze, jednakże zeznania poszkodowanej i oskarżonego są zupełnie różne i dlatego śledztwo w tej sprawie musi zostać przedłużone.

Himchan weźmie udział w śledztwie, aby dostarczyć jak najwiarygodniejszych dowodów. My, jako jego agencja obiecujemy wydać oficjalne oświadczenie ponowie, kiedy sprawa zostanie rozwiązana. Ponieważ śledztwo w tej sprawie nadal trwa, prosimy media o powstrzymanie się od spekulacji i publikowania teorii, które nie są zgodne z prawdą.

Przepraszamy wszystkich, których zmartwiliśmy tą informacją.”


src:  (1) (2)

 

16 comments

 1. Malina Reply

  Ciekawe, jak wyglądała ta napaść. Tzn. nie oceniam, czy Himchan jest winny, czy nie, ale napaść to szerokie pojęcie.

 2. Viki Reply

  Koreańskie kobiety są też przewrażliwione. Równie dobrze, może być tutaj podobnie jak z Onew, czyli może kłamać.
  Oczywiście, Himchan mógł napaść na tą kobietę, dlatego dobrze, że w tej sprawie prowadzone jest śledztwo 🙂

  • vet Reply

   Ohoh no dalej powiedz jeszcze, że nie wolno oceniać bo DOMNIEMANIE NIEWINNOŚCI

   • Lim Reply

    ?? Co jest złego w domniemaniu niewinności? To nie jest niczyj wymysł tylko pojęcie czysto prawne. Jeśli nie zachowujesz domniemania niewinności, zwłaszcza jeśli jesteś jedną z osób legalnie prowadzących jakąś sprawę, to poniekąd sam łamiesz prawo. Domniemanie niewinności ma chronić honor rzekomego napastnika póki nic nie zostanie przesądzone i bardzo dobrze. Przydaje się to zwłaszcza w przypadku celebrytów, których pozywa się zdecydowanie „chętniej” i liczniej niż zwykłych obywateli, bo wiadomo, kasa, sława itd. A już w ogóle potrzebne jest to w krajach o takiej mentalności jak Korea Południowa. To nie są Stany Zjednoczone, gdzie najgorszy śmieć może nadal spokojnie robić karierę. W Korei choćby od samych plotek czy lekkich przewinień możesz stracić pracę i dobrą opinię na baaaardzo długo, jeśli nie na zawsze. Gdyby nie było czegoś takiego jak domniemanie niewinności proceder przekreślania możliwe że niewinnych osób byłby jeszcze bardziej nagminny. To że ktoś po prostu trzyma się prawa uznając domniemanie niewinności nie znaczy że jest ślepo zapatrzony w „oppę”. Po prostu respektuje proces dochodzenia. A oceniać można dopiero wtedy jak okaże się że do danego czynu w ogóle doszło, bo póki co nie wiadomo nic, nawet nikt nie powiedział jak ta „napaść” wyglądała.

    • vet Reply

     Wiem co to jest domniemanie niewinności… ZAWSZE jak ofiara napaści głośno mówi kto był sprawcą staje szereg obrońców krzyczących „moja droga nie możesz głośno mówić o swojej krzywdzie bo możesz zniszczyć komis życie” szkoda, że ten śmieć (już abstrahując czy to himchan czy ktokolwiek inny) jakoś o tym nie pomyślał kiedy robił coś wbrew jej woli. Jesteście żałosne pisząc „koreanki są przewrażliwione”, „dała się wymacać”. Co to są k*rwa za teksty? Kim jesteś żeby określać czy mam się czuć pokrzywdzona, czy nie? Jakoś nigdy nie czytam przy takich sprawach komentarzy „biedna osoba” „mam nadzieję że sprawiedliwość będzie wymierzona”. Nie… Kobieta to k*rwa i chcę tylko biednego idola naciągnąć na kasę. Widać po waszych komentarzach, że gówno wiecie o przemocy seksualnej.

     • Mia Reply

      Tu raczej nie chodzi o to by ofiara nie mówiła głośno o tym co się stało tylko o to by ludzie, czytelnicy nie skazywali od razu tego oskarżonego chłopaka. Wszyscy wiemy doskonale co się teraz stanie. Mogę założyć że dostaje już milion wiadomości w których wszyscy go wyzywają jakim jest śmieciem i że ma się zabić. Ile razy czytaliśmy już o tym (gdy chodziło nawet o błahe rzeczy np. o narkotyki czy rzekomy plagiatu). Po prostu wstrzymajmy się z osądem do momentu gdy zapadnie wyrok lub chociaż gdy zostanie oskarżony przez prokuraturę a nie przez dziewczynę o której wiemy jedynie że ma 20 lat.

     • Rossellinique Reply

      Super, że myślisz o uczuciach rzekomo pokrzywdzonej kobiety, fajnie też gdybyś na przyszłość równi emocjonalnie pomyślała o tych którzy zostali niesłusznie oskarżeni i dziś są przez to na bruku, w depresji albo w ogóle już ich tu nie ma.
      Przeklinanie nie sprawia, że twoja wypowiedź jest mądrzesza i ważniejsza lecz wręcz przeciwnie.
      Popracuj też nad czytaniem ze zrozumieniem, bo komentarz pod którym toczysz taki bój wyrażnie wykazuje nadzieję, że śledztwo prowadzone będzie-> ”dlatego dobrze, że w tej sprawie prowadzone jest śledztwo ”
      Szkoda kobiet i mężczyzn w ten sposób skrzywdzonych, ale dopóki dowody i wina nie są pewne należy wspierać obie strony.

 3. Like that Reply

  No właśnie co.znaczy ta napaść? Mógł faktycznie pefridnie ją wymacać a mogła to też być sytuacja typu że dotknął ją niechcący czy coś.
  Albo jak Hichman powiedział że utrZymywali kontrakty fiZyCzne ale nie były pod przymusem.
  Może byli parą czy coś i coś ich porozniło… a to wynik jej zemsty.
  Albo dała się wymacac bo to idol a teraz robi aferę.

  • vet Reply

   A może to wynik jego zemsty… I zrobił cos wbrew jej woli by pokazać dominację. Wiesz co to jest gwałt małżeński? Bronienie potencjalnego oprawcy – robisz to dobrze

   • Deborah Reply

    Onew też był długi czas śmieciem,bo przypadkowo dotknął babkę,w klubie…Sory Koreanki są ostro przewrażliwione,mam przyjaciela,który mieszka w Korei Południowej i mi mówił,że kiedyś dostał pozew od laski ze swojej szkoły,bo był tłok i na nią wpadł opierając dłonie o jej plecy…Rzeczywiście zero przewrażliwienia

   • Malina Reply

    @vet przeczytałam każdy Twój komentarz i w każdym atakujesz. Opanuj trochę emocje. Nikt nikogo nie broni, nie wiem, gdzie to widzisz. Każdy pisze, że mógł ją skrzywdzić, ale ona też mogła coś wyolbrzymić. Gdzie Ty tu widzisz bronienie? Bo ja widzę oczekiwanie na wyniki śledztwa.
    Dopóki nic mu nie udowodnią, jest niewinny. Jeśli laska ma dowody, wtedy go skażą i będzie to sprawiedliwe. Ale na razie jest to słowo przeciw słowu.

 4. LaurenX Reply

  Póki nic nie zostało mu udowodnione jest niewinny. Jeśli okaże się że wymusił seks na tej dziewczynie, to powinien zostać ukarany. Jeśli nie był to przymusowy stosunek, a laska po prostu szuka szumy czy coś, powinna zostać ukarana. Proste. Dopóki nie ma dalszych wyników śledztwa jest niewinny a my powinniśmy czekać na dalszy rozwój sprawy i dalsze informacje. Ile razy było tak że idol nie był winny, tylko dziewczyna szukała sensacji albo chciała zemsty? Poczekajmy aż wszystko się rozwinie.

 5. Mia Reply

  Czytałam też na innych blogach że wiele osób uważa że ich agencja maczała w tym palce by zniszczyć im reputacja skoro od nich odchodzą. Policja od razu ujawnila, ze chodzi o członka B.A.P. a zazwyczaj jest to coś w stylu „…idol A ze znanego boysbandu…” co jast dosyć dziwne. Poczekamy zobaczymy co z tego wyniknie.

  • Malina Reply

   Też to czytałam, ale w komentarz na zagranicznych stronach. I coś w tym jest, bo faktycznie dłuuugo nie mówią, o kogo chodzi, raczej to wycieka przypadkiem. A tu od razu powiedzieli. Nie wiem, ale zgadzam się, że trzeba uzbroić się w cierpliwość. Mam nadzieję, że śledztwo będzie dokładne i zapadnie sprawiedliwy werdykt.

 6. Suzzzi Reply

  Jaka szanująca się kobieta jedzie sama do domku letniskowego niewiadomo gdzie z kilkoma.facetami?
  W jakim celu ona tam była 20latka?
  Ok zrozumiem imprezę ale nie z samymi facetami. Czemu nie było tam innych kobiet?
  Poszła tam bo był idol? No wybaczcie ale dla mnie to skrajna glupota, trzeba trzeźwo pomyśleć zanim.się coś Zrobi.
  Druga kwestia jeżeli on faktycznie siła zmusił ją do stosunku to czemu ona nie krZyczała? Czemu nie próbowała się bronić? Biorąc pod uwagę że impreza z cala pewnością była zakrapiana alkoholem i większość była w.stanie wskazujacym a jak wiadomo gdyby powstała jakaś zadyma to Policja pojawiła by się na miejscu. A z tego co napisano to ja wynioskowalam że ona sama zgłosiła się na komisariat policji.
  Dla mnie to strasznie podejrzane jest. Nie bronie go ponieważ tak naprawdę go nie znam. To co idol pokazuje dla fanów może różnić się od tego jaki naprawdę jest.
  Ale taka afera może zniszczyć mu kariere i jeżeli to wsZystko to zemsta tej dziewczyny albo jakaś chora Zagrywka agencji by ich przestraszyc i zmusić do kontynuowania kontraktów to i te laske i agencję powinno się ukarać.
  Natomiast jeżeli faktycznie on się dopuścił do.cZegoś takiego to niech poniesie konsekwencje.
  Ale biorąc pod uwagę że On przyznał się do tego że z nia spał i że zrobili to z.własnej nieprzymuszonej woli. To szczerze wątpię by kłamał… w ten sposób skreslil by swoją karierę gdyby okazało.się.że jest winny a temu przeczyl.
  Tak jak w przypadku tego aktora który opatrzył sobie koleżankę aktorke nie biorąc pod uwagę że ona nie jest zainteresowana.
  TS wydało oświadczenie w formie ; No tak słyszeliśmy ale generalnie to nas to nie obchodzi, niech się chlop sam.tlumaczy.
  Dla BAP.najlepsZym wyjściem bedZie jak najszybciej pożegnać się z tą agencja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *