Yura (Girl’s Day) zdradziła, że jej CEO postawił jej warunek: „albo schudniesz, albo pojedziesz do domu” + Komentarze

Członkini Girl’s Day, Yura pojawiła się niedawno w programie Knowing Bros, podczas którego wyznała:

„Mój CEO powiedział mi, że wrócę z powrotem do Ulsan jeśli nie schudnę. Mam 170 cm wzrostu, a ważyłam w tamtym czasie mniej więcej 53 kg. Powiedział mi, że mam spaść do 51 kg. Próbowałam negocjować do 52 kg. Zwykle jest spokojnym człowiekiem, ale zaczął na mnie krzyczeć i powiedział, że mam nie wracać póki nie zejdę do 51 kg. Wróciłam z płaczem do domu w Ulsan. Byłyśmy już po debiucie, to było w czasach promocji z „Twinkle Twinkle”. Można powiedzieć, że zostałam po prostu wyrzucona z zespołu na jakiś czas. Moja mama żartuje, że przybieram na wadze, za każdym razem kiedy za mną tęskni. Udało mi się osiągnąć wagę 51 kg i wróciłam do Seulu po 5 dniach.”

 

 

Artykuł: ‚Knowing Bros’ Yura: „Zostałam wyrzucona z zespołu przez to, że ważyłam 53 kg”.


Źródło: Newsen via Nate

 

Komentarze internautów:

 1. [+825, -33] 53 kg to już za mało…

 2. [+653, -23] 53 kg to ważą wychudzone osoby…

 3. [+587, -48] Przy jej wzroście powinna ważyć jakieś 58~60kg, żeby zmieścić się w normach. Nie rozumiem dlaczego agencje tak bardzo nalegają żeby idolki były wychudzone.  

 4. [+26, -8] Ważyłam 54 kg przy wzroście 169 cm, potem moja masa ciała spadła do 51 kg z powodu problemów zdrowotnych, ludzie mówili mi, że wyglądam jakby mnie głodzili. Czułam się źle i kręciło mi się w głowie jak tylko próbowałam przykucnąć. Nie mogę sobie wyobrazić ćwiczenia choreografii w takim stanie.

 5. [+25, -5] Celebryci muszą się tak poświęcać.. 53 kg to już jest bardzo mało.

 6. [+24, -1] 53 kg na 170 cm to już dość chorobliwa masa ciała  ㅋㅋ 

 7. [+22, -4] Znam kogoś kto ważył 54 kg przy wzroście 168 cm i już wyglądała jak stewardessa ㅋㅋㅋ Pewnie wszystko zależy też od masy mięśni, ale  54 kg przy 165 cm to świetna waga. 

8. [+15, -2] Musi być szczupła, żeby ubrania na niej dobrze leżały. W końcu modelki są wychudzone z jakiś powodów.  ㅋㅋㅋ 
 1. [+13, -5] Teraz wygląda bardzo dobrze i zdrowo

 2. [+11, -1] Każdy z nas ma inną budowę, uważam że 53 kg przy 170 to już przesada… Ale najgłupsze co możesz zrobić to opierać się na jakiś durnych statystykach i numerkach ㅋㅋㅋ 

 

 


src: netizenbuzznewsen

3 comments

 1. M. Reply

  Co za gnój, rozumiem że muszą trzymać linie ale wystarczy jak będę szczupłe a nie wychudzone, muszą mieć siłę na treningi. Nie wyobrażam sobie nie jeść nic przez cały dzień, nie jadłam parę razy przez pół dnia to głowa mnie tak bolała że na niczym nie mogłam się skupić, to niemożliwe do wykonania.

  • Malina Reply

   Dobija mnie ten cały kult ciała. Mam tyle samo wzrostu co ona i ważę 68 kg i wyglądam normalnie. Niby ważę ciut za dużo, ale przy tym wzroście nie powinno się schodzić poniżej 57kg.
   Najgorsze jest to, że często celebryci mówią o tym, jak mało jedzą (Taeyang głośno przyznał, że je jeden posiłek dziennie), a prawie nikogo to nie rusza. No kurczę, czy oni serio nie mają tam jakiegoś dietetyka, który zna pojęcie „zbilansowana dieta”? Przecież wystarczy, że będą jedli normalne posiłki, ale z dużą ilością warzyw, przez co bilans kaloryczny spadnie i będą tak samo szczupli, ale chociaż pełni energii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *