Yeeun tłumaczy, że została nieświadomie wciągnięta w oszustwo, ukartowane przez jej ojca.

Yeeun i jej ojciec, pastor usłyszeli zarzuty wyłudzenia pieniędzy od wiernych kościoła. Idolka wyjaśnia, że jest niewinna i tłumaczy swoje relacje z ojcem.

11 września artystka ujawniła prywatne szczegóły dotyczące jej relacji z ojcem w wywiadzie, dla Edaily.

 

“Zadebiutowałam jako członkini Wonder Girls i promowałam się z dziewczynami przez 10 lat. Następnie dołączyłam do agencji Amoeba Culture i powróciłam jako solistka pod pseudonimem HA:TFELT. Nie jestem gwiazdą światowego formatu, ale zarobiłam wystarczająco pieniędzy żeby się utrzymać i pomóc rodzinie.

Logicznie rzecz biorąc nie miałam powodów, żeby brać udział w oszustwach i naciągać obcych ludzi. Nie jestem aż tak lekkomyślna i głupia, żeby robić coś takiego”.

 

Yeeun opowiedziała smutną historię swojej rodziny. Wspomniała o rozwodzie rodziców, który bardzo przeżyła mając zaledwie 12 lat. Jej ojciec znalazł nową partnerkę i ożenił się ponownie 3 lata później. Yeeun przez wiele lat nie utrzymywała z nim kontaktu.

 

“Mój ojciec miewał romanse z różnymi kobietami odkąd pamiętam, to dlatego rodzice się rozwiedli. Moje stosunki z ojcem zawsze były niezręczne, do tego stopnia, że nigdy nie nazwałam go „tatą”.

Kiedy moja siostra wychodziła za mąż w 2012 roku, spotkanie z nim było nieuniknione. Od tamtego czasu mój ojciec próbował się nieustannie ze mną kontaktować mówiąc: „tęsknię za tobą, wybacz mi”. Wybaczyłam mu na jakiś czas i udało nam się przeprowadzić kilka normalnych rozmów, ale ze względu na złość jaką gromadziłam przez tyle lat dochodziło też między nami do dużych kłótni, po których znowu przestawialiśmy się do siebie odzywać. Ten proces się powtarzał”.

 

Według doniesień prasy Yeeun miała zorganizować biznesowe spotkanie jej ojca z producentem z branży rozrywkowej, co skomentowała:

“Nigdy w czymś takim nie uczestniczyłam, nie mieszałam się w jego sprawy biznesowe. Mogę przysiąc, że nie kłamię.”

Podobno ojciec Yeeun wielokrotnie prosił swoją sławną córkę, aby przedstawiła go producentom, którzy pomogą mu zaistnieć w branży rozrywkowej. Pewnego dnia idolka, jej ojciec i pewien producent spotkali się w kawiarni.

 

Artystka wyjaśniła:

“W zasadzie tylko ich sobie przedstawiłam, to nie było żadne biznesowe spotkanie. Poza tym gdybym wiedziała, że mojemu ojcu chodziło o wyłudzenie i oszustwo nigdy bym go tam nie zabrała i zerwałaby z nim jakikolwiek kontakt”.

 

Yeeun popłakała się wspominając ludzi, którzy padli ofiarą oszustwa, a także byli molestowani seksualnie przez jej ojca:

„Pęka mi serce na samą myśl. Ci ludzie tyle wycierpieli, nie mogę się nawet z nimi porównać. Jest mi wstyd, że moje imię zostało wykorzystane w celach oszustwa. Nigdy mu nie wybaczę. Jest przecież oskarżony o oszustwo i molestowanie seksualne. Moja rodzina i ja obiecaliśmy sobie, że nigdy więcej nie będziemy się z nim kontaktować.
Cała ta sprawa sprawia mi ogromną przykrość, ale nie byłam w nią świadomie zaangażowana. Obiecuję brać czynny udział w śledztwie i pomóc jak tylko mogę
”.

 

Agencja artystki niedawno potwierdziła, że zarówno Yeeun jak i jej biologiczny ojciec usłyszeli zarzuty o wyłudzenie. Idolka twierdzi, że nie była czynnie zaangażowana w to przestępstwo i aktualnie pomaga w śledztwie, co ma stanowić o jej niewinności. Ojciec Yeeun, który jest pastorem wyłudzał pieniądze od wiernych swojego kościoła, które oficjalnie miały zostać przeznaczone na rozbudowę kościoła. Jak się jednak okazało mężczyzna przeznaczał je na swój własny biznes. Został za to skazany na 6 lat więzienia. Wyrok w sprawie o molestowanie seksualne jeszcze nie zapadł.

 

 

Ojciec Yeeun (ex Wonder Girls) został oskarżony o oszustwo i defraudację

Yeeun została „wykorzystana” przez swojego biologicznego ojca, który w rzeczywistości w ogóle się nią nie interesował

 


src: (1) img cr: (x)

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *