YG Entertainment odpowiada na kontrowersje związane z odwołaniem fanmeetingu Kang Sung Hoona (SECHSKIES)

Członek SECHSKIESKang Sung Hoon miał wziąć udział w solowym fan meetingu na Tajwanie, na początku września. Wydarzenie to było organizowane przez jego fan club – Hoony World i lokalnych fanów. Spotkanie zostało jednak odwołane, a niektórzy fani nie odzyskali jeszcze pieniędzy za zakupione wejściówki. 

 

Co więcej Hoony World jest podejrzewane o zdefraudowanie funduszy ze zbiórki na transmisję wydarzenia. Pojawiły się także pogłoski, że Kang Sung Hoon jest w związku z moderatorką Hoony World.

 

W odpowiedzi na te doniesienia Kang Sung Hoon opublikował post na fankafejce, w którym zaprzeczył, że spotyka się z moderatorką strony Hoony World. Skomentował też decyzję o odwołaniu wydarzenia:

Przez 3 miesiące walczyliśmy o to wydarzenie. Mnie również jest bardzo przykro, że zostało odwołane”.

 

Idol tłumaczy, że lokalni organizatorzy nie dopełnili formalności, dlatego też taiwański rząd odrzucił podanie o wizę i zabezpieczenie wydarzenia.

“Będę przyglądał się temu problemowi do samego końca, aż uda nam się go rozwiązać. Nie martwcie się. Proszę Was o cierpliwość”.

 

Agencja idola, YG Entertainment skomentowała incydent:

“Jest nam bardzo przykro z powodu odwołanego wydarzenia z udziałem Kang Sung Hoona i problemów jakie z tego wynikły. YG będzie się bacznie przyglądać procesom jakie zachodzą przy organizacji tego typu wydarzeń w przyszłości i nie aby ktokolwiek został poszkodowany.”

 


src: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *