[Boys Love] Zapowiedź „Together With Me : The Next Chapter”

Post dla osób zainteresowanych listą azjatyckich dram i filmów Boys Love!

 

 

Kraj produkcji: TAJLANDIA🇹🇭
Rozpoczęcie emisji: 26 września 2018 (LINE TV)
Odcinki: 13
Obsada:

Max: @maxiiin_

Tul: @tul_pakorn

Maengmum: @maengmumm

TOMO: @__tomo___

porsch: @porschapiwat

C’game: @amitycgame

Official Trailer

Fabuła:
„Together With Me : The Next Chapter” jest sequelem do powstałych wcześniej „Together With Me The Series” oraz „Bad Romance The Series”. Lakorn* będzie toczyć się wokół trzech głównych par, poznanych już we wcześniejszych seriach. Kontynuacja historii Korna i Knocka po zaręczynach, którzy będą musieli zmierzyć się z rozterkami życia razem jako przyszli nowożeńcy. Wątek Cho próbującego nadal zdobyć serce Yihwy, oraz jej samej stającej przed trudnymi wyborami. Oraz Farm ze swoim odmienionym stylem życia i doktor Bright, który po raz kolejny wkroczył w życie młodszego.
*lakorn – określenie na tajski serial

Teaser (tłumaczenie należy do Lazy Subber)

Seria ta promowała się z tak zwanym „7 DNI 7 SCEN” i ukazywane były sceny z poprzednich części, krótka powtórka i dawne wspomnienia przed nowym sezonem. ( niestety nie mogłam na yt znaleźć wszystkich )

I z wielką przyjemnością jak i radością mam zaszczyt oznajmić, że pojawi się polskie tłumaczenie tej serii! Mam pewien udział w tym projekcie, więc potwierdzone i zostało tylko cierpliwie czekać~ Po informacje o pojawiających się seriach serdecznie zapraszam na ASIAN BL POLAND~!

4 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *