BTS wydadzą single album w Japonii. Jeden z utworów został napisany przez producenta AKB48

BTS będą współpracować z producentem japońskiej grupy AKB48Yasushim Akimoto.

 

13 września Billboard Japan ujawnił:,

BTS wydadzą single album w listopadzie. Znajdą się w nim nowy utwór zatytułowany „Bird”, a także japońska wersja piosenki ‘Airplane pt. 2’”.

 

Jak donoszą media:  „tekst utworu “Bird” został napisany przez Yasushi AkimotoBTS będą mieli okazję spotkać się z Yasushim Akimoto, dzięki znajomościom jakie posiada ich CEO Bang Shi Hyuk. Bang Shi Hyuk miał poprosić Yasushi Akimoto o napisanie słów nowego utworu boy bandu, gdyż zawsze szanował filozofię japońskiego producenta”.

 

Według doniesień medialnych koreańska grupa weźmie udział w specjalnych wydarzeniach w regionach Kanto i Kansai, 17 i 18 listopada w związku z promocją albumu.

BTS szykują także koncerty w Japonii, które są ich przystankami na światowej trasie “Love Yourself”.

 


src (1)

5 comments

 1. :) Reply

  Takie małe sprostowanie całej tej sytuacji. Japońskie media wzięly z rękawa tą informacje a te z Korei rozpowszechniły ją. Wytwórnia chłopców ani oni sami nie potwierdzili współpracy z tym Panem. Do tego ten Pan podobno jest kontrowersyjną postacią z równie kontrowersyjnymi poglądami, więc czy szef BH szanuje jego poglądy to kwestia sporna. Od siebie dodam, że teraz trzeba czekać na potwierdzenie informaci od BH.

 2. Alek Reply

  Jest zawiedzony waszym postem. Tłumaczycie wszystko co pojawi się na jakimś portalu nie dbając o fakt, czy jest to prawda czy nie.
  Z tego co ja dowiedziałem się od oficjalnych źródeł czy chociażby rozmów Banga to tylko on spotkał się kiedykolwiek z Akimoto i to juz rok temu. BTS nigdy nie uczestniczyli w takim spotkaniu. Co więcej Bang nie poprosił o napisanie kilku słów dla zepsołu bo lubi filozofie Akimoto. Wiecie jakie poglądy ma ten człowiek? Jeżeli ktokolwiek z BH wydałby takie oświadczenie jakie jest zawarte poście to i BTS i cała wytwórnia byłaby skończona.
  Bang rok temu powiedział tylko że ceni jego spojrzenie na świat i to wszystko. Nigdy nie wspomniał że dlatego chce aby Akimoto cokolwiek napisał dla BTS.
  Serio, weźcie czasami ogarnijcie jakiś skandal sami, a nie tłumaczycie informacje wyssane z palca.
  Już sam fakt, że BH nigdy nie napisał, ani nawet nigdzie nie wspomiał o współpracy z Akimoto jest ważny. Oświadczyły to tylko japońskie media, a skąd oni mają takie informacje? O kiedy media to tak dobre źródło? XD

 3. :) Reply

  Ten producent jest znany ze swoich seksistowskich tekstow, tego że uważa, że dziewczyna nie musi być mądra, wystarczy, że dobrze wygląda. Do tego dochodzą jego poglądy polityczne, nie jestem do końca pewna o co w tym chodzi ale później przepraszał za jakiś skandal związany z partią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *