Cube Entertainment może zakończyć współpracę z HyunA i E’Dawn

13 września Cube Entertainment napisało w oficjalnym oświadczeniu, że toczy się aktualnie dyskusja czy powinni usunąć Hyunę i członka PentagonE’Dawn z agencji.

 

W oświadczeniu czytamy również:

“W pracy z naszymi artystami zawsze stawiamy na wzajemne zaufanie. Doszliśmy do wniosków, że prawdopodobnie będzie nam bardzo ciężko odbudować zaufanie jakim darzyliśmy wcześniej Hyunę i E’Dawn, dlatego też podczas długich dyskusji pojawiła się opcja, że zakończymy z nimi współpracę. 

Szczerze dziękujemy tym dwóm artystom i ich fanom, że byli z nami tak długo”.

CEOShin Dae Nam skomentował:

“Usunięcie Hyuny i E’Dawn z agencji jest kwestią, która nadal podlega dyskusji. Zdanie artystów jest dla nas ważne, dlatego też czekamy na ich odpowiedź zanim zapadnie ostateczna decyzja.”

W przyszłym tygodniu zostanie zwołana rada, która ponownie przedyskutuje ten temat”.


src: (1)

 

11 comments

 1. Cinnamonroll Post authorReply

  Pojawiły się informacje, że Cube chce to załatwić „za porozumieniem stron” i czekają na odpowiedź artystów.

 2. Julka Reply

  Oni są chorzy! Jezu i to wszystko przez ten związek? Serio Cube serio? Bardziej powalona wytwórnia niż YG moim zdaniem ;-;. Zresztą E’Dawn jest chyba jednym z popularniejszych członków Pentagon (chyba że się mylę to wybaczcie) więc Pentagon by już był kompletnie inny według mnie. Zresztą HyunA jest popularna serio chcą ją wyrzucać. Czy oni nie przesadzają z tym zaufaniem ?

 3. xxxzzzyyy Reply

  bardzo dobrze zrobili, usuwając ich z agencji – takie jest moje zdanie oczywiscie

 4. Hagne Reply

  Ja sądzę, że to kolejna próba Cube ściągnięcia na siebie uwagi. Hyuna jest dla nich trochę jak kura znosząca złote jaja (wiem, że na innych zespołach też dużo zarabiają ale powiedzmy sobie szczerze Hyuna jest jednym z głównych ich dochodów) i nieopłacalne jest ją tak po prostu wyrzucić, a dodatkowo to wytwórnia chce zerwać umowę więc pewnie musieli by im jeszcze zapłacić odszkodowania. Wydaje i się, że ta sprawa skończy się tak, że dojdą do porozumienia i oboje zostaną.

  • Min Yeri Reply

   Osobo o nicku Hagne tak ja też oglądałam odcinek susa ale nie używam jego słów jako moich własnych

   • Hagne Reply

    Miała takie zdanie zanim obejrzałam jego odcinek (w sumie zrobiłam to dopiero parę minut temu czyli po napisaniu komentarza) aczkolwiek rozumiem to, że mogłaś tak pomyśleć bo faktycznie jest dość podobne tylko też z tego co ja zrozumiałam Sus nie przyjmuje jednoznacznie, czy zostaną czy nie, a ja uważam jednak, że zostaną i jakoś nie wydaje mi się, że będzie inaczej.

 5. Kotori Reply

  A widzieliście jak po informacji, że o wyrzuceniu z Cube Hyunah i Edawn dowiedzieli się z mediów poleciały ich słupki z akcjami w dół. Dopiero wtedy wydali oświadczenie, że ich wrzucenie jest w trakcie dyskusji i nic nie jest jeszcze potwierdzone. To po co było to oświadczenie z rana, że wylatują? Cube się coraz mocniej pogrąża.

 6. PianKara Reply

  najbardziej nie ucierpi Hyuna ani E’dawn, a właśnie cube. jeżeli ich wywalą, oglądalność zmaleje i ucierpią na tym inni, a kiedy się opamiętają, Hyuna i E’dawn już będą w innej wytwórni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *