Joy z Red Velvet wyjawiła, że jest wielką fanką Cheng Xiao z WJSN

Joy (Red Velvet) wyjawiła, że jest fanką Cheng Xiao (WJSN) podczas konferencji prasowej programu ”Pajama Friends”. Konferencja odbyła się 14 września z Jang Yoon Joo, Song Ji Hyo i Joy.

Pajama Friends” to program rozrywkowy z czterema żeńskimi celebrytkami, które są znane w różnych dziedzinach. Jang Yoon Joo, Song Ji Hyo, Joy i Cheng Xiao to te 4 członkinie. Program ukaże przyjemność z hocance, słowo, które jest kombinacją hotelu i wakacji. Jest to rodzaj wakacji, do którego można się wybrać, kiedy tylko masz ochotę.

”Już wcześniej byłam fanką Cheng Xiao, więc byłam bardzo podekscytowana nagrywaniem z nią programu. Płakałam podczas jej występu gimnastyki artystycznej na ”2018 Idol Star Athletics Championship – New Year Special”. Zawsze się ze mną uprzejmie witała. Jestem bardzo nieśmiała, ale Cheng Xiao podeszła do mnie pierwsza. Dzięki temu stałyśmy się dla siebie bliższe. Chciałam jej podziękować, więc wysłałam jej wiadomość przez aplikację. Dziękuję ”Pajama Friends” za obdarzenie mnie wspaniałymi przyjaciółmi.” – powiedziała Joy.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *