Park Eun Hye rozwiodła się z mężem

Park Eun Hye rozwodzi się ze swoim mężem po 10 latach!

14 września został potwierdzone, że aktorka Park Eun Hye zakończyła proces rozwodowy ze swoim mężem. Para rozstała się z uwagi na różnice charakterów. Aktorka będzie sama wychowywała dzieci.

Ślub Park Eun Hye miał miejsce 27 kwietnia 2008 roku. Jej były mąż jest biznesmenem, nigdy nie był celebrytą oraz jest od niej o 4 lata starszy. Trzy lata temu urodziło im się dwóch synów (bliźniaki).

Park Eun Hye aktualnie jest prowadzącą programu “On My Way To Meet You” i od czasu do czasu pojawia się także w innych produkcjach telewizyjnych. Zadebiutowała w 1998 roku, w “Zzang”, a dużą popularność zdobyła za swój występ w telewizyjnym hicie – “Jewel in the Palace”. W zeszłym roku pojawiła się w dramie SBS: “Sweet Enemy”.

 

Pełne oświadczenie ze strony jej agencji:

“Witajcie!

Tutaj agencja aktorki Park Eun Hye, Early Bird Entertainment.

Odpowiadamy na ostatnie doniesienia związane z jej osobą. 

Po dłuższych przemyśleniach Park Eun Hye i jej partner postanowili zakończyć swój związek małżeński z uwagi na różnicę poglądów i charakterów. Bardzo ostrożnie wypowiadamy się na temat jej prywatnego życia. W kwestii wychowywania dzieci byli zgodni, Park Eun Hye przejmie nad nimi pełną opiekę. Spełnia się ona w roli matki, próbując jeść z chłopcami każdy posiłek i uczęszczać na wszystkie wydarzenia, które mają miejsce w żłobku.

Bardzo prosimy media oraz prasę o powstrzymanie się od spekulacji i pisania złośliwych artykułów na temat jej rozwodu. To mogłoby sprawić przykrość rodzinie, a przede wszystkim dzieciom aktorki.

Park Eun Hye zdaje sobie sprawę, że swoją decyzją prawdopodobnie zawiodła większość społeczeństwa, która okazywała jej miłość i wsparcie. Aktorka bierze za to całą odpowiedzialność. Obiecuje także ciężko pracować, aby naprawić swój wizerunek jako aktorka oraz matka. Jako jej agencja również obiecujemy reprezentować ją godnie i wspierać w aktywnościach promocyjnych.

Dziękujemy”.

 


Src: (1) (2)

3 comments

    • Mia Reply

      Facet nie jest celebrytą więc nie będzie na niego nagonki. A co do przepraszania to przecież idole muszą przepraszać za wszystko co robią. Ona ,,zawiodła większość społeczeństwa” a skoro się rozwodzi to na pewno nie była dobrą żoną i sama nie poradzi sobie z wychowaniem dzieci. Pewnie tak będzie postrzegana przez część ludzi w Korei. Szkoda mi najbardziej dzieci które za kilka lat zobaczą w internecie takie komentarze na temat swojej mamy.

  1. Lilith Reply

    Nie rozumiem tego przepraszania za rozwód. To była ich wspólna decyzja. Lepiej się rozstać w miarę zgodnie niż żyć z kimś kogo się nie kocha bo to prowadzi do katastrofy. Kobieta jest ogarnieta i da sobie radę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *