Chłopak Goo Hary udzielił wywiadu w którym stwierdził, że zaatakowała tylko jedna ze stron

Chłopak Goo Hary podzielił się swoją wersją historii.

13 września posterunek policji w Gangnam  oświadczył, że 27-letni stylista fryzur zidentyfikowany jako chłopak Goo Hary zgłosił domniemany napad, który miał miejsce w domu piosenkarki o godzinie 3:30. Podobno jej chłopak z nią zerwał, na co ona gwałtownie zareagowała. Była członkini KARA twierdzi jednak, że była to przemoc obustronna.

Dwa dni później jej chłopak udzielił wywiadu dla Chosun Ilbo  i powiedział o jak to zdarzenie wyglądało z jego perspektywy. Stwierdził:

„Byłem tym, który chciał zerwać pierwszy z powodu różnic charakteru. Jej twierdzenie, że była to obustronna przemoc nie jest prawdziwe”.

Następnie przyznał, że nie spodziewał się, że ich walka tak ogromnym problemem i zdecydował się udzielić wywiadu z powodu tego, że media podają fałszywe informacje na jego temat.

Po ujawnieniu tego, że zaczął się spotykać z idolką po tym jak spotkali się na planie „My Mad Beauty Diary”, zaprzeczył plotkom, że włamał się do jej domu. Oświadczył, że hasło do jej drzwi wejściowych, do domu jest kombinacją daty ich pierwszego spotkania i innego numeru.

Chłopak potwierdził informacje, że Goo Hara rzekomo zaatakowała go po tym, kiedy chciał zakończyć ich związek. Wyjaśnił:

„Zanim zakończyłem pracę, wysłałem jej wiadomość o treści „Zerwijmy”. Kiedy zadzwoniła do mnie pytając, kiedy będę w domu, odpowiedziałem: „Kiedy będzie właściwy moment”. Po powrocie do domu trochę po północy mieliśmy kłótnię w garderobie. Zostałem wtedy zaatakowany i po zabraniu moich rzeczy zgłosiłem to na policję”.

Jej chłopak stwierdził, że nie był w stanie iść do pracy, gdyż reporterzy oblegali to miejsce.

Dodał:

„Nigdy w życiu nie podniosłem na nikogo ręki. Co więcej nigdy tego nie zrobiłem kobiecie. Jeśli Goo Hara naprawdę miała siniaki jest to dlatego, że miał miejsce kontakt fizyczny, kiedy próbowałem ją uspokoić, gdy uderzyła mnie i zadrapała. To nie było spowodowane bezpośrednio moim uderzeniem lub inną przemocą.  Przysięgam.”.

Zapytany o plotki, że ukrywał się i unikał telefonów z policji. skomentował:

„Nie ma powodu, abym się ukrywał. Jednakże nadal muszę odpowiedzieć policji, gdyż wciąż jestem w szoku. Niektóre komentarze mediów są jak: „Jeśli to Goo Hara, po prostu żyj będąc uderzonym” i twierdzenia, że to była obustronna przemoc, były szokujące. Obecnie nikt mi nie pomógł. Nie odbieram telefonów, ponieważ wciąż nie wiem co zrobić. Moje ciało i umysł są w bardzo bolesnym stanie. Byłem zmieszany i nie mogłem znaleźć nikogo kto udzieliłby mi porady prawnej ale będę współpracował, tak bardzo jak potrafię, z policyjnym dochodzeniem razem z prawnikiem, którego znalazłem dzięki pomocy znajomego”.

Ostatecznie na pytanie czy chciałby coś przekazać Goo Harze, wyraził swoje rozczarowanie sobą i dziewczyną, a także poprosił o szczere przeprosiny.

W odpowiedzi na wywiad chłopaka Goo Hary jej agencja oświadczyła:

„Wciąż nie udało nam się skontaktować z Goo Harą. Ponieważ ma to związek z jej życiem prywatnym, trudno jest stwierdzić czy była to obustronna przemoc, czy nie. Goo Hara obecnie przebywa w szpitalu. Opiekuje się nią jej rodzina i poddaje się ona leczeniu”.


cr.: (1)

3 comments

  1. Suzzzi Reply

    Gdyby chłopak zerwał.ze mną przez SMS też by dostał w zęby. Wcale się jej nie dziwie. A raczej było to.coś poważnego skoro razem mieszkali.

  2. Kasiek Reply

    Słaba sytuacja chociaż chłopak tez jakiś dziwny od razu na policję iść.. i nadodatek zerwał przez smsa żal.. nie mam pytań. Obie strony złe się zachowały powinni to między sobą rozstrzygnąć a nie publicznie i tylko Hara będzie złe odebrana już nie powiem o jej ex no sami sobie krzywdę robią a agencja hary to jakiś żart żeby nie wiedzieć co się dzieje z nią i nie pogama w żaden sposób wręcz komiczna sytuacja. No nic oby się wszystko wyjaśniło i oby Hara nie miała problemów

  3. Kotori Reply

    Wg Hary to on wszedł do mieszkania i zaczął je demolkwac. Zresztą jej obrazenia i ilość siniaków pokazuje, że bardzo mocno ja poturbował i kopał po brzuchu aż dostała krwotoku wewnętrznego. W dodatku te maile do dispach, że sprzeda im informacje o Harze zaraz po całym incydencie. Mnie on nie przekonuje a wręcz jest damskim bokserem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *