Były członek U-KISS, Dongho rozwodzi się po 3 latach małżeństwa

20 września źródła z branży medialnej doniosły: “Dongho właśnie podpisał i złożył dokumenty rozwodowe”.

 

Ojciec Dongho udzielił wywiadu, w którym ujawnił, że były idol nie mieszka już z żoną i synem. Przebywa on aktualnie w Japonii, gdzie próbuje rozkręcić własny biznes oraz pracuje jako DJ. Nie planuje powrotu do show biznesu, chce żyć swobodnie i cieszyć się prywatnością.

 

„Jeśli chodzi o kwestie wychowywania dziecka, rodzice biorą oczywiście pełną odpowiedzialność. Pomyśleliśmy jednak, że będzie lepiej jak zajmie się nim matka.”

 

Dongho ożenił się w 2015 roku z kobietą, która nie jest celebrytką. Wkrótce potem urodziło im się dziecko. W zeszłym roku były idol i aktor pojawiły się w programie “The Return of Superman”.

Dongho zadebiutował jako członek i maknae zespołu U-KISS w 2008 roku. Z zespołu odszedł w 2013 roku.

 

 

Pojawiło się także oficjalne oświadczenie, w którym Dongho potwierdza rozwód i tłumaczy sytuację:

Witajcie!

Na początku chciałbym przeprosić wszystkich, których dzisiejsze doniesienia zaskoczyły i zmartwiły.

Chcieliśmy tę sprawę załatwić po cichu, ze względu na naszego syna, niestety informacje te wyciekły do mediów.

Nie chciałbym się tutaj rozpisywać. Postanowiliśmy wziąć rozwód, ponieważ za bardzo się od siebie różnimy. Wypełniliśmy już wszystkie papiery. Zapewniam, że ta decyzja została przez nas dokładnie przemyślana i przedyskutowana. Chcemy żyć w przyjaznych relacjach ze względu na naszego syna. 

Zdaję sobie sprawę, że jestem osobą publiczną, dlatego pogodziłem się z tym, że  wszystkie informacje o mnie zawsze będą pojawiały się w mediach.

Jednak mam ogromną prośbę do wszystkich! Proszę, powstrzymajcie się od spekulacji i rozpowszechniania nieprawdziwych plotek, które mogłyby skrzywdzić mojego syna kiedy będzie dorastał.

Dziękuję. 

 


src: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *