36 letni mężczyzna włamał się do budynku SM Entertainment

Mężczyzna został aresztowany po tym jak włamał się do budynku SM Entertainment.

23 września, o wczesnych godzinach porannych policjanci zostali wezwani do kwatery  wytwórni SM Entertainment w dzielnicy Gangnam, w Seulu. Tuż po północy tajemniczy mężczyzna włamał się do budynku rozbijając szklane drzwi w piwnicy. Po budynku przemieszczał się klatką schodową, na 7 piętrze znalazł otwarte drzwi i dostał się do środka.

Na miejsce zdarzenia zostało wezwanych 30 funkcjonariuszy, w tym również strażacy. Mężczyzna odmówił opuszczenia budynku i zabarykadował się na 7 piętrze. Policji udało się go aresztować po godzinie. Na całe szczęście budynek był praktycznie pusty kiedy doszło do incydentu, ponieważ zdarzył się on podczas świąt. Nikt nie został ranny.

Policja aresztowała 36 latka pod zarzutem wtargnięcia na prywatną posesję. Aktualnie toczy się śledztwo. Według doniesień mężczyzna może cierpieć na zaburzenia psychiczne ponieważ zeznał, że słyszał głosy artystów SM Entertainment dochodzące z budynku.

 


Src: (1)

6 comments

 1. Moon Reply

  moim zdaniem to, że temu mężczyźnie udało się włamać do SM świadczy tylko o tym, że w wytwórni mają słabe zabezpieczenia lub niesumiennych ochroniarzy. w końcu z tego co wiem to SM należy do Wielkiej Trójki największych wytwórni w Korei, więc takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.

 2. Suzzzi Reply

  A przy zbiciu szklanych drzwi nie powinien uruchomić się jakiś alarm??
  No i jak to możliwe że mógł bez problemu przedostać się na te 7 piętro przecież gdzieś tam idole mają swoje sale do ćwiczeń albo studia nagraniowe. Są też tam zapewnie biura i inne ważne pomieszczenia.
  Jeżeli facet faktycznie ma jakieś problemy psychiczne co by było gdyby w środku byli normalne ludzie?

 3. Kotori Reply

  Hahaha ja będąc w SM sama pomyślałam, że te drzwi łatwo zbić i tam wejść. W piwnicy masz dość duże przeszklenia i 2 wejscia takie tafle szklane. Od strony wyjścia z metra wchodzisz do sklepiku a od strony głównej ulicy bezposrednio do holu gdzie jest też taka poczekalnia dla fanów znowu z przeszklonymi drzwiami gdzie jest widok na główne schody i windy. Tylko tam już bez autryzacji nie wejdziesz. A i w tej piwnicy gdzie jest hol zaraz obok znajduje się sala ćwiczeń z takim oknem z matowego szkła widać takie cienie jak ktoś tam ćwiczy i zbliza się do tego „okna”. Gdy ja byłam to widziałam dzieciaki z NCT (akurat ćwiczyli) i Junho z TVQX jak z walizkami do windy się pakował

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *