Była żona Dongho odpowiada na nienawistne komentarze kierowane w jej stronę z powodu rozwodu

21 września była żona Dongho (byłego idola) opublikowała zdjęcie z synem na swoim koncie na Instagramie. W opisie podzieliła się przemyśleniami o aktualnej sytuacji.

 

O swoim synu napisała:

“Twoja obecność na tym świecie jest dla mnie największym błogosławieństwem. Nie ważne jak jest i będzie ciężko, ani przez chwilę nie wstydziłam się i nie żałowałam, że Cię urodziłam.

Przykro mi, że ludzie, którzy nic o nas nie wiedzą piszą, że jest im ciebie żal. Przykro mi, że pozwoliłam, aby najważniejsza dla mnie osoba była dla ludzi tematem do rozmowy. Nie ważne co się stanie, zrobię wszystko co w mojej mocy, by uczynić Cię najszczęśliwszą osobą na świecie. 

Jeśli ktokolwiek będzie chciał Cię skrzywdzić nie będę stała bezczynnie. Jesteś dla mnie wszystkim, kocham Cię!

 

W osobnym poście na Instagram story, kobieta odpowiedziała na nienawistne komentarze na temat jej rozwodu:

“Co sprawia, że ludzie żałują mojego syna? Uczynię z niego najszczęśliwszego człowieka na tym świecie!

Co oni o nas wiedzą, żeby twierdzić, że mój syn będzie miał ciężkie i żałosne życie? Wiele rzeczy potrafię przemilczeć, ale nie pozwolę nikomu krzywdzić mojego dziecka. Mam nadzieję, że karma wróci do wszystkich, którzy nam źle życzą.”

 

20 września były członek U-KISS, Dongho potwierdził rozwód z żoną. Jego ojciec także udzielił wywiadu.

 

Były członek U-KISS, Dongho rozwodzi się po 3 latach małżeństwa


src: (1)

2 comments

  1. lilith Reply

    On powinien zdecydowanie zabrac glos w tym calym szalenstwie.i stanac po jej stronie.Nie znam sie cprawda na niuansach koreanskiej polityki rozwodowej ale to nie do przyjecia,zeby ktos calkiem obcy mowil takie rzeczy o dziecku.Gdybym byla Dongho to tupnelabym noga i wyraznie powiedziala tym wszyskim co mysle o szkalowaniu mojej rodziny.Ale oni tam chyba tylko przepraszac umieja.Nierozumiem co komu do cudzego zycia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *