Założyciel JYP, Park Jin Young wkrótce zostanie ojcem!

Założyciel JYP Entertainment, Park Jin Young ujawnił, że niedługo zostanie ojcem!

22 września Park Jin Young poprzez Instagram opublikował wiadomość z podziękowaniami dla swoich kolegów z wytwórni i artystów. Na koniec wiadomości ujawnił:

„Otrzymałem wspaniały prezent w postaci nowej odpowiedzialności. Okazuje się, że zostanę ojcem.

Nie mogłem nic powiedzieć aż do teraz ponieważ byliśmy uważni, ale teraz jesteśmy już spokojni i mogę podzielić się tą informacją. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, dziecko urodzi się w styczniu przyszłego roku.

Jestem naprawdę zdumiony, że zostanę ojcem i nadal nie mogę w to uwierzyć. Czuję się niezręcznie i boję się czy dam radę być dobrym ojcem, pomimo to mam zamiar starać się jak najbardziej, jak robiłem to do teraz.

Widząc, że nawet ja mam problem z wyobrażeniem sobie siebie jako ojca, zakładam, że dużo z was będzie czuło się jeszcze dziwniej z „Park Jin Youngiem ojcem”. Ostatnio zauważam wszystkie dzieci przechodzące obok.

Bazując na minach lekarza, mam spore podejrzenia co do płci dziecka, jednak kiedy się już rodzi, przekażę Wam więcej informacji.”

Gratulujemy!


cr.: (1)

3 comments

  1. ... Reply

    W Korei nie podają rodzicom płci dziecka czy to ich decyzja że chcą poznać płeć dziecka przy porodzie?

    • Cassandre Reply

      W Korei jest chyba nawet zakaz ujawniana rodzicom płci dziecka z tego powodu, żeby ograniczać możliwość aborcji, która w tym kraju jest dość „popularna”… Tam najczęściej wykonuje się aborcję na dziewczynkach, więc lekarze nie mogą wprost ujawnić płci, tylko sugerują to za pomocą gestów, czy jakichś wskazówek, np. że jak chłopiec, to żeby kupili ubranka w kolorze niebieskim itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *