Junhoe (iKON) przeprasza za post na Instagramie i komentarze skierowane do fanów

25 września członek zespołu iKON, Junhoe napisał list z przeprosinami i opublikował go na swoim Instagramie.

 

W liście czytamy:

Witajcie! Z tej strony Koo Junhoe.

Wcześniej byłem w trakcie nagrań do programu rozrywkowego razem z resztą członków iKON, dlatego szybko i niedokładnie wyraziłem swoje przeprosiny. 

Chciałbym jeszcze raz szczerze przeprosić wszystkich, których zmartwiło moje postępowanie. W szczególności tych, którzy zawsze mnie wspierają i kochają, nawet kiedy postępuję niewłaściwie.

Teraz wiem, że dajecie mi rady, ponieważ się o mnie martwicie. Źle i zbyt pochopnie oceniłem sytuację.  Rozmawiałem z Wami nieformalnie, jak z bliskimi znajomymi, czego teraz bardzo żałuję. Wstyd mi za siebie.

Przepraszam za moją lekkomyślność. Od teraz obiecuję zachowywać się dojrzalej i uważać żeby nie popełnić podobnego błędu w przyszłości. 

Jeszcze raz, szczerze przepraszam! 

Koo Junhoe.

 

 

Wcześniej idol także opublikował krótkie przeprosiny:

“Wybaczcie, to był aktor/reżyser, którego lubiłem. Nie znałem szczegółów.

Ponieważ traktuję fanów ja przyjaciół nie sądziłem, że używanie nieformalnych zwrotów może być odebrane jako niegrzecznie.

Jest mi bardzo przykro. Od teraz stanę się osobą, która bardziej zwraca uwagę na to co mówi. Przepraszam jeśli sprawiłem kłopoty”.

 

Junhoe opublikował zdjęcie prezentu, jaki otrzymał od japońskiego reżysera i komedianta (post ten został już usunięty). Znany japoński reżyser jest kojarzony z kontrowersyjnymi wypowiedziami i pogardliwym stosunkiem do Korei Południowej.

Fani zalali post komentarzami wspominając o negatywnym wizerunku reżysera. Jeden z nich nawet poprosił Junhoe o usunięcie zdjęcia.

Idol odpisał:

“Nie mówi mi co mam robić~~ NIE.”

 

Innej fance idol odpisał:

“Lubię go jako artystę. Czemu miałbym~teraz tchórzyć i usuwać post?”

 

“Ja również mam uczucia, uszanujcie to. Nie ma w tym nic złego, że szanuję gościa jako artystę”.


src: (1)

2 comments

 1. Neftys Reply

  Bardzo szanuję ich kulturę, kraj, poglądy, ale czasami fani naprawdę przesadzają. Szczególnie ci azjatyccy. Wiem, jak ważne jest dla nich przestrzeganie formalności, jednak nie kiedy mogliby stanąć po stronie swojego idola.

 2. ygx Reply

  Knetz powinni się ogarnąć bo Junhoe w żaden sposób nie obraził Korei tylko przyjął prezent od tego gościa.
  Mam nadzieję, że nie będzie z tego nie wiadomo jakiego skandalu i że Junhoe w żaden sposób nie będzie odsunięty od aktywności.
  Myślę, że fanom powinno zależeć na tym aby ich idol mówił co myśli i zawsze był sobą , a zapewne Junhoe teraz będzie się hamował we wszystkim co powie.
  JunHoe Fighting! iKON Fighting!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *