N (VIXX) mówi o nagrywaniu sceny jego pierwszego pocałunku w „Familiar Wife”

W ostatnim wywiadzie N (VIXX) rozmawiał na temat jego stylizacji w „Familiar Wife” oraz o tym jak wyglądało nagrywanie sceny jego pierwszego pocałunku.

W dramie N gra postać Kim Hwan, który ubiera się w unikalne koszule i krawaty. O jego poczuciu stylu, idol powiedział:

„Najpierw martwiłem się o to. Martwiłem się, że nie będę czuł się z nim tak dobrze. Wydaje się, że jest to najbardziej oryginalna postać, którą zagrałem w mojej karierze aktorskiej. Ale ogólnie podoba mi się rezultat. Ludzie polubili tą stylizację. Moja siostra powiedziała mi, że ten styl stał się popularny w internecie, więc byłem dumny. Reżyser i styliści włożyli w to wiele pracy, więc czułem się jakby byli nagrodzeni”.

Kim Hwan ma romantyczne interakcje z Hyang Sook, którą gra Kim So Ra.

„Na początku nie wiedziałem, że wątek romantyczny będzie tak duży. Scenarzysta stworzył to bardzo dobrze. Kiedy zobaczyłem, że będzie scena pocałunku, pomyślałem o tym, czy Hwan miał przedtem wiele osób z którymi się spotykał, czy nie. Miałem wrażenie, że nie miał wielu doświadczeń z randkami. Postanowiłem nagrać scenę pocałunku z perspektywy Hwana tak bardzo jak to możliwe. Nie chciałem, żeby czuł się jak ekspert lub, aby widz zbyt bardzo skupiał się na pocałunku. Chciałem, aby zamiast tego zobaczyli zdenerwowanie i ekscytację pary. Myślę, że byłem w stanie wyrazić uczucia Hwana, więc jestem usatysfakcjonowany”.


cr.: (1)

3 comments

  1. everything Reply

    Ogólnie tak odchodząc od tematu jego wypowiedzi, to ta drama okazała się dosyć popularna i ostatnio czytałam, że knetz byli w szoku, gdy ogarnęli po zdjęciach z lotniska że ich ukochany Kim Hwan jest prywatnie idolem XD tak więc no… dumna trochę jestem nie powiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *