Goo Hara może usłyszeć poważniejszy zarzut niż dotychczas

Funkcjonariusz z posterunku policji na Gangnam (Seul) poinformował, że śledczy rozważają ponowne przesłuchanie Goo Hara’y, tym razem w kwestii spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu.

Według doniesień, policja podjęła taką decyzję po obejrzeniu twarzy mężczyzny, który pojawił się na przesłuchaniu. „Pan A” dostarczył trzytygodniowy raport medyczny, w którym  opisane zostały liczne zadrapania na twarzy oraz ich skutki.

W rezultacie idolka może zostać oskarżona o spowodowanie lekkiego uszczerbku na zdrowiu (naruszenie czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia trwającego nie dłużej niż 7 dni)a nie jak wcześniej podawali śledczy o naruszenie nietykalności cielesnej.

Nawet jeśli „Pan A” wycofa oskarżenie, artystka nadal może zostać pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Spowodowanie lekkiego uszczerbku na zdrowiu jest przestępstwem, które podlega karze, nawet jeśli ofiara wycofa pozew.

Policja ponownie wezwie obie strony na przesłuchanie, ponieważ ich zeznania nadal różnią się od siebie. Decyzja w sprawie oskarżenia zapadnie kiedy śledczy przeanalizują jakie będą następstwa obrażeń spowodowanych przez Goo Harę.

 


src: (1) (2)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *