Junhoe (iKON) po raz kolejny przeprasza za incydent na Instagramie

1 października odbyła się konferencja prasowa z udziałem członków iKON, związana z wydaniem przez boy band nowego albumu “New Kids : The Final”.

Junhoe wspomniał o swoim ostatnim kontrowersyjnym zachowaniu na Instagramie, za które ponownie przeprosił.

Jest mi bardzo przykro, że zawiodłem wielu fanów. Codziennie na nowo myślę nad swoim  nieprzyzwoitym zachowaniem. Obiecuję, że coś takiego już się nie wydarzy.

Po raz kolejny zdałem sobie sprawę, że powinienem traktować fanów z należytym szacunkiem i szanować każdego z osobna. Zamierzam cieszyć się każdym momentem nadchodzącej promocji i pokazać siebie z jak najlepszej strony. 

Jest mi wstyd przed członkami własnego zespołu, ponieważ wywołałem skandal tuż przed comebackiem. Wstyd mi spojrzeć w oczy Yang Hyun Sukowi, moim kolegom z zespołu i naszym fanom. Yang Hyun Suk pouczył mnie i przestrzegł przed takim zachowaniem. 

 

B.I skomentował:

Tuż przed comebackiem wydarzył się incydent, który mógł zostać negatywnie odebrany. Wszyscy członkowie zespołu wiedzą, że Junhoe było i jest z tego powodu naprawdę przykro. Zamiast go pouczać i mieć do niego pretensje próbowaliśmy go pocieszać. Powiedzieliśmy mu, że to dla niego szansa, żeby stać się lepszą osobą w oczach fanów.

 

Junhoe (iKON) przeprasza za post na Instagramie i komentarze skierowane do fanów


Src (1)

3 comments

 1. Viki Reply

  Serio? SERIO?!
  Junhoe jest moim biasem, no ale z tym przepraszaniem zaczyna robić się irytujący.
  Przeproszenie raz naprawdę wystarczy. Zabiją go za to, że do kogoś nieformalnie powiedział? Może poślą do więzienia, a może będą chcieli usunąć z iKON?
  Ja rozumiem, że w Korei jest inna kultura i ludzie inaczej się do siebie zwracają, ale błagam…jestem zawiedziona jego zachowaniem. Powinien jasno powiedzieć, żeby nie mówić mu, co ma robić, a rozkazywać to mogą sobie tak psu. Oczywiście fani są tu najbardziej winni, ale „ofiara” musi umieć się postawić, bo w życiu sobie nie poradzi.

  Ta sytuacja mnie wnerwiła.

  • PusseyLevelSix Reply

   To Korea. Im bardziej się wgłębiasz, tym bardziej zdajesz sobie sprawę jak porypana jest tamta część świata.
   Czasami po prostu lepiej odpalić sobie randomowego k-popa na youtube i z resztą dać sobie spokój.

 2. Mader Reply

  Patrzymy na takie sytuacje w punktu widzenia innej kultury. Dla nich może być szokujące, że u nas za nic się nie przeprasza, nawet za poważne sprawy. Krytyka innej kultury jest nie w porządku – za to możemy się dziwić jak najbardziej 😉
  Junhoe jest częścią zespołu, każde jego słowa, decyzje, czyny wpływają na całą grupę. Czasami lepiej się kajać na kolanach niż głupio zapierać – zwyczajnie wybiera się mniejsze zło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *