Policja złożyła wniosek o pozwolenie na aresztowanie męża aktorki Park Hae Mi

Wpłynęła prośba o nakaz aresztowania Hwang Mina, męża znanej aktorki Park Hae Mi.

 

1 października przedstawiciel Departamentu Policji w Guri wyjawił serwisowi OSEN:

Data wydania nakazu aresztowania Hwang Mina zostanie ujawniona wkrótce.

 

27 sierpnia Hwang Min spowodował tragiczny w skutkach wypadek prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Wjechał w dwie zaparkowane na poboczu drogi ekspresowej ciężarówki. Zginęło dwóch pasażerów, byli to pracownicy Happy Musical Company. Poziom alkoholu we krwi Hwang Mina tuż po wypadku wynosił 0,104 promila, to wystarczająco wysokie stężenie, aby odebrać mu prawo jazdy.

Park Hae Mi przerwała wszystkie aktywności promocyjne i sama wnioskowała o jak najwyższy wyrok dla męża. Miesiąc później, 28 września wróciła do promocji musicalu: „Och! Carol”.

 

Dodała:

Nie wypełniłam jeszcze etycznych obowiązków wobec tych, którzy zostali poszkodowani i stracili bliskich w wypadku, ale nie zapomniałam o nich. Wypełnię wszystkie zobowiązania i znów pochylę przed nimi głowę by przeprosić.

 

Hwang Min stawił się na posterunku policji bez adwokata. Przyznał się do winy i dodał, że zaakceptuje każdą karę. Pierwsze dochodzenie w sprawie wypadku już się zakończyło. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności. Ponieważ w tym wypadku jazda pod wpływem alkoholu spowodowała śmierć osób trzecich, minimalna kara jaką otrzyma wyniesie przynajmniej 1 rok pozbawienia wolności.

 


src (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *