BTS stają się pierwszym k-popowym artystą, który odbył solowy koncert na amerykańskim stadionie

Członkowie BTS dzielą się swoimi przemyśleniami przed koncertem na Citi Field w Nowym Jorku! 

6 października boy band BTS stał się pierwszym k-popowym artystą w historii, który odbył solowy koncert na stadionie w Stanach Zjednoczonych. Kiedy grupa przygotowywała się do występu przed dziesiątkami tysięcy fanów, wszyscy członkowie zgodzili się, że spotkał ich prawdziwy zaszczyt i jeden z najważniejszych momentów w ich karierze.

 

 

J-Hope stwierdził:

Za chwilę odbędziemy koncert tutaj, na Citi Field. Jest to bardzo znaczący moment. To duże wydarzenie w mojej karierze artystycznej, jak również ważny moment dla mnie prywatnie jako Jung Hoseoka. Dotychczas powoli wspinaliśmy się stawiając kolejne kroki (występując w różnych miejscach), ale teraz wreszcie czuję się jakbym miał wierzchołek góry w zasięgu wzroku. 

Chcę podziękować ARMY, które pozwoliły nam na ten zaszczyt. To jedna z najlepszych okazji. Zamierzam dać z siebie wszystko, aby nasze występy były perfekcyjne i zachwycające. 

 

V skomentował:

Nareszcie będziemy mogli stanąć na scenie na Citi Field, co było naszym marzeniem! Już wcześniej podczas naszej trasy koncertowej mieliśmy okazje występować na dużych scenach, ale to co zobaczyłem tutaj przerosło wszystkie moje wyobrażenia. Zamierzam ciężko pracować, by nie rozczarować dziś ARMY, które czekają przed obiektem. Czuję, że to będzie niesamowity dzień. 

 

 

Suga wtrącił:

Myślę, że odbycie koncertu na Citi Field jest porównywalnym doznaniem, co koncertowanie na stadionach w Korei czy Dome w Japonii. Wystarczy, że spojrzysz na te ogromne obiekty. Jestem szczególnie wzruszony, ponieważ zdaję sobie sprawę, że są to sceny, na których nieliczni mieli okazję występować.

Zamiast jednak zachwycać się, że tu jesteśmy, wolę skupić się na swojej roli i po prostu pokazać jak najlepszy występ publiczności. Mam nadzieję, że Citi Field to dopiero początek. 

 

Jimin dodał:

To prawdziwy zaszczyt wystąpić na Citi Field. Wciąż nie mogę w to uwierzyć. Czuję ogromną wdzięczność w stosunku do naszych fanów, którzy przyszli nas wspierać i oglądać. Nie mogłem się już doczekać tego koncertu i wyobrażałem sobie jak Citi Field będzie wyglądało z trybunami wypełnionymi naszymi fanami. Zamierzam się im zrewanżować wspaniałymi występami dziś wieczorem.

 

Jin przyznał:

Tak, to rzeczywiście prawdziwy zaszczyt móc występować na tak ogromnych scenach, nie tylko w Korei, ale także w USA. Publiczność zwykle śpiewa nasze piosenki podczas koncertów. Jestem ciekawy jak to będzie wyglądało tutaj, na Citi Field. Na samą myśl mam gęsią skórkę. Jestem taki szczęśliwy! 

 

Jungkook:

To nasz pierwszy występ na stadionie w Stanach Zjednoczonych i jednocześnie  zasczyt. Możliwe, że to będzie najwspanialszy dzień w moim życiu. Jestem podekscytowany i gotowy aby wyjść na scenę i bawić się razem z fanami. Chcę pokazać ARMY, że jestem im niesamowicie wdzięczny.

 

RM podsumował:

Wciąż nie mogę w to uwierzyć. Czuję, że moje największe marzenie właśnie się spełnia. Słyszeliśmy, że wiele fanów czeka na zewnątrz. Zamierzamy ciężko pracować, aby spełnić ich oczekiwania.

 

 

Koncert na Citi Field jest ostatnim przystankiem chłopków w Północnej Ameryce. Ich światowa trasa koncertowa “Love Yourself” rozpoczęła się w Seulu w sierpniu tego roku. Teraz grupa wyruszy do Europy, a następnie do Japonii.

 

Gratulacje dla BTS za kolejne duże osiągnięcie w karierze!


src: (soompi)

6 comments

  1. Dxxs Reply

    * grupa przygotowywała się do występu przed ok. 40 tys. widzów, 10 tysięcy to mało… Tauron Arena w Krakowie ma ok. 20 tysięcy miejsc 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *