Członkowie SECHSKIES piszą listy do fanów tuż przed koncertami

6 października, tydzień przed rozpoczęciem koncertów, członkowie SECHSKIES: Eun Ji Won, Lee Jae Jin, Kim Jae Duk oraz Jang Su Won zostawili wiadomości zaadresowane do fanów.

W listach idole opisali emocje jakie im towarzyszą przed nadchodzącymi koncertami i przeprosili za to, że grupa nie wystąpi w komplecie. Jak wcześniej zostało już potwierdzone Kang Sung Hoon zrezygnował z udziału w nadchodzących wydarzeniach.

Lider Eun Ji Won napisał:

Do fanów, którzy zawsze nam ufali i czekali na nas tak długo. Nie wiedzieliśmy, jak przekazać Wam te wieści. Dopiero teraz zdecydowaliśmy się Wam je dostarczyć w liście poniżej. Mamy nadzieję, że nie jest za późno.

Jako liderowi jest mi niesamowicie przykro, że wszyscy członkowie zespołu nie będą mogli stanąć na scenie podczas nadchodzącego koncertu.

Jednak bardziej niż wszystkiego innego, żal mi fanów, którzy oczekiwali na te aktywności chyba najbardziej z nas wszystkich. Obiecuję, że nasza czwórka będzie ćwiczyła jeszcze mocniej i rzetelniej, aby w naszych występach nie dało się odczuć braków.

 

Lee Jae Jin skomentował:

Z naszej strony pokażemy Wam wspaniałe występy, aby nasze Yellowkies wyszły z jak najlepszymi wspomnieniami.

 

Kim Jae Duk dodał:

Do naszych fanów, którzy z niecierpliwością oczekują koncertów, wiedzcie że włożymy w niego całe nasze serca, abyście mieli jak najwspanialsze przeżycia. Zawsze jestem Wam wdzięczny, Yellowkies!

 

Jang Su Won zapewnił fanów:

Wkładamy w przygotowania tego koncertu tyle wysiłku, pocimy się i próbujemy rozmawiać więcej niż zwykle. Już nasza w tym głowa, żebyście wynieśli z tego dobre wspomnienia!

 

SECHSKIES odbędą dwa koncerty, 13 i 14 października w Seulu w KSPO DOME.


Src: (1) img cr (x)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *