RBW pozywa internautów o rozpowszechnianie plotek na temat orientacji seksualnej członkiń MAMAMOO oraz nienawistnych komentarzy

W przeciągu ostatnich dwóch lat; od września 2016 do sierpnia 2018 roku czterech internautów postanowiło uprzykrzać życie członkiniom MAMAMOO.

RBW Entertainment zdecydowało się podjąć kroki prawne przeciwko czterem osobom, które od dłuższego czasu pozostawiają nienawistne komentarze na temat idolek, obrażając je i rozpowszechniając plotki na temat ich orientacji seksualnej.
Na Twitterze oraz za pomocą innych kont społecznościowych upubliczniane są komentarze: „One się sprzedają„, „To lesbijki„.
8 października funkcjonariusze z komisariatu na Gangnam potwierdzili, że przyjęli skargi od przedstawicieli członkiń MAMAMOO. 4 października zostały wypełnione akty oskarżenia przeciwko 4 osobom. Policja najprawdopodobniej będzie musiał wezwać Moonbyul na przesłuchanie w sprawie skarg jeszcze w tym miesiącu.
Jeden z policjantów skomentował:
Ponieważ oskarżeni to internauci, póki co pozostają anonimowi. Jesteśmy zobowiązanie wezwać i przesłuchać odpowiednie osoby w charakterze świadków.

src: (1)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *