TWICE nagrały nowy teledysk. Comeback jest planowany na listopad

8 października źródła z branży muzycznej przekazały mediom, że TWICE własnie ukończyły zdjęcia do nowego teledysku i prawdopodobnie powrócą na scenę muzyczną w przyszłym miesiącu!

Wszystkie 9 muzycznych aktów jakie dziewczyny wydały od czasu debiutu pokazało siłę drużyny. Nie bez powodu TWICE zostały okrzyknięte „ulubienicami narodu”, skoro każdy jeden z ich singli trafiał w gusta Koreańczyków stając się prawdziwym hitem. Oczekiwanie wobec następnego comebacku są więc spore.

W tym roku girl band miał już dwa comebacki; jeden w kwietniu z „What is Love?„, drugi w lipcu – „Dance the Night Away„.

W dodatku TWICE cieszą się ostatnio dużym zainteresowaniem w kraju kwitnącej wiśni. Odnoszą coraz większe sukcesy na japońskich listach muzycznych, a ich teledyski zdobywają rekordowe liczby wyświetleń.


src: (1)

2 comments

  1. Wendy Reply

    Czy one maja czas na chociażby mruganie? Comeback za comebackiem przez co piosenki brzmią tak samo zresztą i choreografią się też nie ma co popisywać.

    • Nerumin Reply

      To zawsze będzie tylko kwestia subiektywności i gustu. Osobiście zakochałem się w BDZ, a Dance a Night Away podoba mi się muzycznie (kawałek jest dla mnie bardzo chwytliwy i wakacyjny), jak i pod względem choreografii, która jest dość skoczna ^^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *