Jung Yong-hwa (CNBLUE) został oczyszczony z zarzutów o preferencyjne traktowanie na uczelni

Członek CNBLUE, Jung Yong-hwa został oczyszczony z zarzutów, o czerpanie korzyści z preferencyjnego traktowania w trakcie procesu rekrutacji na Uniwersytecie KyungHee w Seulu.

Agencja FNC Entertainment opublikowała we wtorek oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła, że Yong-hwa został oczyszczony z zarzutów po przeprowadzeniu dochodzenia.

Jung Yong-hwa aktywnie brał udział w śledztwie chcąc pomóc w rozwiązaniu sprawy. Prokuratorzy nie doszukali się jakiejkolwiek nieuczciwości z jego strony w trakcie rekrutacji na studia doktoranckie.

Został on także oczyszczony z wszelkich podejrzeń i nieporozumień dotyczących czerpania korzyści z preferencyjnego traktowania.

 

W styczniu wokalista CNBLUE został oskarżony o korzystanie z preferencyjnego traktowania w procesie rekrutacji na program doktorancki na Uniwersytecie Kyung Hee w Seulu w 2016 roku. Miał on dostać się na studia bez wcześniejszej rozmowy kwalifikacyjnej. W wyniku skandalu i związanych z nim negatywnych komentarzy idol musiał wycofać się z udziału w programie telewizyjnym oraz publicznie przeprosić.

 

Jung Yong Hwa (CNBLUE) przeprasza za skandal związany z przyjęciem go na studia bez rozmowy wstępnej

Aktualnie odbywa służbę wojskową, którą ukończy 4 grudnia 2019 roku.

 


src. (1)

3 comments

  1. Mia Reply

    ,,Idol musiał publicznie przeprosić” za coś czego nie zrobił. Szkoda tylko że ci którzy publicznie go obrażali nie czują się zobowiązani teraz również publicznie przeprosić go za swoje zachowanie i słowa.

  2. mmm Reply

    wielkie mi alo zrobili jakby dostał już dyplom za piękne oczy to tak .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *