Sandeul (B1A4) Sungjin (DAY6) rozmawiają o swojej przyjaźni i byciu rywalami za czasów szkoły

Członek B1A4, Sandeul i członek DAY6, Sungjin opowiedzieli o swojej wieloletniej przyjaźni. 

9 października Sungjin wystąpił gościnnie w audycji radiowej prowadzonej przez Sandeula – “Starry Night”.

Obaj idole znani są z tego, że byli przyjaciółmi na długo przed debiutem. Jeszcze przed rozpoczęciem audycji nie ukrywali podekscytowania i delikatnego zmieszania, że będą po raz pierwszy występować na żywo razem.

Jak tylko zaczęli ze sobą rozmawiać można było usłyszeć ich rodzimy akcent (dialekt z Busan). Chłopcy śmiali się z siebie nawzajem, że nie potrafią go powstrzymać.

 

Sungjin opowiedział jak się poznali:

Po raz pierwszy spotkaliśmy się będąc w 6 klasie szkoły podstawowej, na zajęciach dodatkowych z języka angielskiego. Usłyszałem od kogoś, że dzieciak z sąsiedniej klasy świetnie śpiewa utwór ‘Azalea’. Chodziliśmy do dwóch różnych szkół, ale na dodatkowych zajęciach z angielskiego, Sandeul uczył się w klasie obok. Postanowiliśmy się zmierzyć i sprawdzić swoje wokalne umiejętności. W końcu uznaliśmy, że byłoby ciekawie gdybyśmy wspólnie zaczęli tworzyć muzykę. 

 

 

Sandeul wspomniał:

Wszyscy zwykle śmieją się gdy o tym wspominam, w gimnazjum uczniowie naszej szkoły byli podzieleni, na tych, którzy sądzili że Sungjin jest lepszym wokalistą i na tych, którzy sądzili, że Junghwan (prawdziwe imię Sandeula) jest lepszy.

 

Sungjin potwierdził dodając, że obaj często brali udział w szkolnych festiwalach oraz wielu innych muzycznych aktywnościach.

W trakcie audycji Sandeul zaśpiewał utwór Park Hyo Shina – “Fool” wyjaśniając, że po raz pierwszy usłyszał tę piosenkę, kiedy Sungjin zaśpiewał ją w gimnazjum. Wokalista DAY6 wtórował mu w kilku wersach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *