2018 Melon Music Awards: ujawniono datę i szczegóły imprezy

Największa koreańska platforma do streamowania muzyki – Melon ujawnia plany dotyczące tegorocznej gali rozdania nagród, Melon Music Awards (MMA).

2018 MMA odbędzie się 1 grudnia 2018 roku, w Gocheok Sky Dome. Ten rok ma być szczególny, ponieważ gala obchodzić będzie swoje dziesięciolecie.

Jak podaje Melon, tegoroczne hasło imprezy to: “Kiedy nasze historie się spotkały”.

Organizatorzy zapewniają, że będzie to największy festiwal koreańskiej muzyki pop, na którym możemy się spodziewać najpopularniejszych artystów oraz wspaniałych występów. Z okazji rocznicy zaplanowano także dodatkowe atrakcje.

Zwycięscy MMA zostaną wyłonieni na podstawie danych statystycznych strony Melon, głosów internautów oraz ekspertów.

 

Menadżer zespołu Kakao Music skomentował:

Powodem, dla którego MMA stało się największym festiwalem k-popowym w Korei, jest wsparcie i zainteresowanie wydarzenia ze strony wielu osób. W tym roku podczas uroczystości będziemy świętować i wspominać jego historię.

W tym roku MMA będzie transmitowana przez stacje: JTBC2, JTBC4, 1theK oraz KakaoTV.


src. (1)

1 Comment

  1. M. Reply

    Nie mogę się doczekać, na pewno Blackpink wystąpią, mam też nadzieje że dadzą mały moment (G)I-DLE i będą również mogły pokazać na co je stać, z chęcią posłuchałabym – „Latata” & „Hann” live na tym wydarzeniu. Kibicuje też Red Velvet, w końcu to mój ulubiony zespół. Fighting!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *