Jungkook (BTS) przesiedział koncert w Londynie na krześle

Wczoraj przed wieczornym koncertem w Londynie, Big Hit Entertainment poinformowało fanów, że członek BTSJungkook nie będzie w stanie występować (tańczyć) razem z grupą.

9 października popołudniu, agencja opublikowała oficjalne oświadczenie w tej sprawie w j. angielskim pisząc:

Dobry wieczór, tutaj Big Hit Entertainment.

Panie i Panowie, jesteśmy zmuszeni przekazać niefortunne wieści, które niestety będą miały wpływ na wieczorny koncert zespołu i aktywności Jungkooka na scenie.

Około dwie godziny temu, Jungkook w trakcie rozciągania w poczekalnie doznał małej kontuzji pięty uderzając o mebel. Został natychmiast opatrzony przez lekarza, w którego opinii uraz nie jest poważny, ale tańczenie choreografii mogłoby pogłębić ranę. 

Za radą lekarza postanowiliśmy, że Jungkook weźmie udział w dzisiejszym koncercie jednak występy choreograficzne przesiedzi na krześle.

Z całego serca przepraszamy fanów, którzy z niecierpliwością oczekują dzisiejszego wydarzenia. Prosimy o wyrozumiałość.

Dziękujemy.

 

 


cr Soompi

3 comments

 1. M. Reply

  Szkoda mi go, widać że czuł się zażenowany i próbował ukryć to uśmiechem ale w końcu mu nie wyszło (uronił parę łez). Mam nadzieje że wszystko z nim w porządku, pocieszające było to że członkowie zespołu okazali mu wsparcie, także fani nie mieli mu tego za złe z tego co widziałam na filmikach z występu. Nie mają za co przepraszać, są tylko ludźmi – każdemu może się to zdarzyć.

 2. Rossellinique Reply

  LOOL co oni tam wyprawiali?? Eyy Kookie Kookie, uważaj na siebie ;D
  A dla fanów myślę, że wystarcza już sama jego obecność 😉

 3. LuvU Reply

  Mi również chciało się płakać, gdy widziałam jak robi to Jungkook. Strasznie mi go szkoda i nie potrafię sobie nawet wyobrazić, co czuł wtedy, na scenie. Oczywiście kompletnie nic nie mam mu za złe, w końcu KAŻDEMU może się coś stać. Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *