BTS na okładce TIME Magazine

BTS będą na okładce międzynarodowego wydania Magazynu TIME!

10 października Magazyn TIME opublikował zdjęcie okładki wraz z wywiadem z członkami BTS na swojej oficjalnej stronie.

 

 

Wywiad został zatytułowany: “Jak BTS podbijają świat?” ujawnia kulisy sławy i drogę zespołu aż stali się międzynarodową sensacją.

Członek J-Hope powiedział:

Co jest wyjątkowego w naszym zespole? Pewnie to, że wiemy czym jest zespół i szanujemy jego wartość. To również ma wpływ na nasze promocje.

 

Lider BTS, RM skomentował po angielsku:

Jako Koreańczycy kochamy nasz kraj, naszą kulturę i jesteśmy dumni ze swojego dziedzictwa. To dla nas wielkie wyróżnienie, że zostaliśmy ambasadorami koreańskiego popu.

 

Suga dodał od siebie:

Pokolenie naszych rodziców urodziło i wychowało się w czasach powojennych (po wojnie koreańskiej). Kiedy byli dziećmi nie było tyle dóbr; był problem z jedzeniem i ubraniami… To zdumiewające, że my – zaledwie kolejne pokolenie, możemy rozpowszechniać koreańska kulturę na skalę światową. Mam nadzieję, że starsze pokolenia mogą być dumne z młodszych oglądając wiadomości. Mój ojciec zwykle się wzrusza. 

 

 


src: (1) (2)

1 Comment

  1. Soy Reply

    Piękne wypowiedzi, bo prawdziwe ♥️
    Właśnie, wiedzą czym jest zespół i szanują jego wartość, a nie to co inni.
    Wyglądają razem jak bracia, którzy się kochają. Jak tak ich obserwuje i przyrównuje do innych zespołów, to oni są wyjątkowi. Wiem, że nie można nikogo porównywać, ale to widać gołym okiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *