Rhymer zdradza plany wobec Lee Dae Hwi i Park Woo Jina oraz mówi o debiucie Brand New Boys

W wywiadzie dla Star News 10 października, CEO Brand New Music, Rhymer opowiedział o dużych planach wobec swoich artystów w przyszłym roku!

Jedną z rzeczy, która na pewno odróżnia Brand New Music od innych agencji jest różnorodność stylów i umiejętności naszych artystów. Mamy ludzi, którzy specjalizują się w produkowaniu ballad, boy band, raperów i artystów RnB. Nasi artyści motywują się wzajemnie i ciągle rozwijają.

Jeśli przyjrzycie się naszym aktualnym aktywnościom, główny dochód w tym momencie czerpiemy z artystów, którzy należą do grupy zwanej Brand New Boys. W rezultacie powinniśmy skupić całą naszą uwagę na ich promocji.
To jednak sprawiłoby, że nasi starsi stażem artyści – weterani poczuliby się ignorowani. Zawsze myślę o tym, by stworzyć wygodną atmosferę dla wszystkich w agencji, aby artyści mogli koegzystować i czuć się tak samo wspierani. Zamiast więc skupiać się na rozwoju w konkretnym kierunku, moim zadaniem jest stworzyć takie środowisko pracy, aby i weterani i idole nowej generacji mieli tak samo dobre warunki rozwoju.
Słyszałem jak ludzie wokół komentują, że Brand New Music zapewne skupi się teraz na „produkowaniu” kolejnych grup idoli, ale tu ich zaskoczę, ponieważ nie takie mam plany.

 

Brand New Music chce zwiększyć liczbę aktywności swoich artystów w nadchodzącym roku. Zaplanowano także debiut Brand New Boys.

 

 

Zapytany o to skąd wziął się pomysł na projekt – Brand New Boys odpowiedział:

Po pierwsze nie było jakiejś nagłej potrzeby dla nas żeby wypuścić własny boy band na rynek muzyczny. Mojej osobie bliższe są gatunki takie jak hip hop czy RnB, ale zdarzało mi się też produkować kawałki dla idoli.  W końcu gdzieś po drodze dowiedziałem się co jest potrzebne, aby stworzyć grupę idoli i pomyślałem, że może już czas wykorzystać tę wiedzę.

Nie chcę oddzielać Brand New Boys od reszty swoich artystów, tylko dlatego, że są boy bandem i prezentują swoją muzykę słuchaczom w nieco inny sposób. Patrząc na idoli, którym pomagałem produkować kawałki przez lata (Block B, SEVENTEEN czy Brand New Boys), wiem że wszyscy oni piszą własną muzykę. Myślę, że to zaczęło się od Block B, a przed nimi byli jeszcze BIGBANG. Nigdy nie wątpiłem w umiejętności Zico czy Wooziego. Ufam też moim chłopakom z Brand New Boys, bo wierzę, że mają talent.

 

 

 

Rhymer powiedział, że wierzy iż pokazał potencjał i siłę jakie drzemią w duetach wypuszczając na rynek MXM.

Istotne jest to, że obaj mieli już swoje indywidualne fandomy.

Ze strategicznego punktu widzenia duet może nie przyciąga aż takiej uwagi jak większe zespoły. Jednakże, wydaje mi się, że Kim Dong Hyun i Lim Young Min pokazali prawdziwą chemię, która ich łączy, a odbiorcy z łatwością to dostrzegli.

MXM mieli napięty grafik przez cały rok. Oczekiwałem od nich, że dojrzeją jako artyści. Chciałbym, aby mieli kontrolę nad muzyką, którą tworzą. 

 

CEO Brand New Music wspomniał także o przyszłych aktywnościach MXM tłumacząc, że duet będzie dość zajęty pod koniec roku. Chłopcy mają zaplanowany solowy koncert, a także zagraniczne aktywności.

Ciężko pracujemy, żeby zmieścić jeszcze jeden comeback przed końcem roku, być może będzie to album, być może singiel.

Poza tym jesteśmy też bardzo zajęci przygotowaniami do debiutu jako pełny zespół (Brand New Boys) w przyszłym roku. To coś czego fani oczekują od dłuższego czasu dlatego wkładamy w to całe serce. 

 

Zapytany o plany dotyczące Lee Dae Hwi i Park Woo Jina, którzy aktualnie promują się jako członkowie Wanna One zdradził:

W ich przypadku nie jest ważne w jakiej formie powrócą, ale żeby byli w stanie pokazać swoje indywidualne zalety; umiejętności i urok, których nie mieli okazji pokazać w Wanna One. Moim zdaniem w tak dużym zespole jakim jest Wanna One, Ci dwoje nie mieli możliwości na pokazanie tego co potrafią. Będziemy ich promować w taki sposób, by mogli pokazać to co jeszcze mają w zanadrzu. 

 


src: (1) (2) cr. soompi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *