NCT 127 podbijają koreańskie i zagraniczne listy najlepszych albumów z “Regular-Irregular”

12 października o godzinie 18:00 NCT 127 wydali swój pierwszy pełny album “Regular-Irregular”. Grupa promuje go piosenką “Regular,” która została wydana w dwóch wersjach językowych: koreańskiej i angielskiej.

Niedługo po publikacji album podbił dzienną listę albumów na stronach muzycznych: Hanteo Chart, Synnara,Kyobo Bookstore i Hottracks. Utwór “Regular” także cieszy pozytywnym odbiorem i wysokimi pozycjami na listach muzycznych.

Nowym krążkiem NCT 127 zainteresowali się także fani w wielu innych krajach. Znalazł się on na pierwszym miejscu listy albumów iTunes w: Grecji, Polsce, Rumuni, Rosji, na Węgrzech, w Bułgarii, Turcji, Chile, Peru, Indiach, Indonezji, na Kostaryce, w Japonii, Singapurze, Hong Kongu, Malezji, Tajlandii, Wietnamie, Kazachstanie, Azerbejdżanie Brunei oraz na Białorusi.

NCT 127 ostatnio próbują także zaznaczyć swoje istnienie na amerykańskim rynku muzycznym, Pojawili się w telewizji oraz na gali 2018 American Music Awards.


src: (1)

6 comments

  1. Neftys Reply

    Nie dziwię się, że piosenka podbija listy, bo jest świetna. I w dodatku chłopaki nagrali także niesamowity teledysk do niej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *