Hoon (U-KISS) wyznaje, że członek jego rodziny padł ofiarą przemocy i przebywa w śpiączce + PETYCJA

Członek U-KISS, Hoon ujawnił, że ofiarą incydentu z użyciem przemocy, który miał miejsce w szkole podstawowej w Mokpo, jest członek jego rodziny.

W związku z tym, że w poście znajduje się link do petycji zostaje on przypięty na jakiś czas i będzie wyświetlał się jako pierwszy na stronie. Bardzo prosimy o składanie podpisów i rozpowszechnianie petycji. 

 

 

Według przedstawicieli policji z Mokpo oraz innych władz:

23 października uczeń piątej klasy, zwany dalej A upadł nieprzytomny na podłogę około godziny 9 rano, po tym jak został napadnięty i pobity przez innego ucznia tej samej szkoły. A nie odzyskał jeszcze świadomości.

 

24 października idol opublikował oświadczenie na swoim Instagramie. Ujawnia w nim, że uczniem szkoły podstawowej i ofiarą incydentu z Mokpo, jest członek jego rodziny.

Uczeń Szkoły Podstawowej, Seohae Elementary School w Mokpo, (prowincja South Jeolla), który został pobity, nadal pozostaje nieprzytomny. Jego mózg został uszkodzony, dlatego nawet jeśli chłopak odzyska świadomość, jego wiek umysłowy na zawsze już zostanie na poziomie 3-4 latka.

Jestem wściekły i roztrzęsiony, słysząc, że rodzice napastnika śmieją się, rozmawiając ze sobą na czacie przed oddziałem intensywnej opieki medycznej.

Chłopak, który doznał uszkodzenia mózgu jest członkiem mojej rodziny. Nic nie jest teraz w stanie pocieszyć członków naszej rodziny. Śledztwo w tej sprawie nie przebiega sprawnie, ponieważ incydent miał miejsce pomiędzy uczniami szkoły podstawowej. Przemoc to przemoc, nawet jeśli stosuje ją uczeń szkoły podstawowej.

Dziecko znajduje się w stanie krytycznym, a napastnik nie otrzymał odpowiedniej kary. Szkoła również nie podejmuje żadnych działań, twierdząc że inni uczniowie są zaniepokojeni.

Jestem zrozpaczony. Mam nadzieję, że członkowie mojej rodziny już nigdy nie zostaną zranieni. Mam nadzieję, że mój krewny wkrótce odzyska świadomość.

 

Powstała specjalna petycja, która wspiera członków rodziny Hoona w tych trudnych chwilach. Jeśli uda się zebrać 200K podpisów rząd będzie musiał zareagować i na nią odpowiedzieć. Jej podpisanie zajmuje dosłownie moment.

 

LINK DO PETYCJI

 

 

INSTRUKCJA JAK PODPISAĆ PETYCJĘ:

krok 1. wchodzimy w link i klikamy na granatowy prostokąt ze słowem „동의” (zgadzam się)
krok 2. Wybieramy dowolną platformę SNS: facebook/twitter
krok 3. dokonujemy autoryzacji klikając „authorize app”
krok 4. zostajemy przeniesieni ponownie na pierwszą stronę i podpisujemy klikając „동의” (zgadzam się)

https://twitter.com/TheEastLightSON/status/1053335588256985088

5 comments

    • Cinnamonroll Post authorReply

      Kolejne kroki są przedstawione na zdjęciach pod twittem. W razie czego dodaję też tłumaczenie opisu kolejnych kroków 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *