Lee Na Young odpowiada na słowa Lee Jong Suka, który określił ją jako swój ideał kobiety

W wywiadzie z 12 listopada, Lee Na Young opowiadała o swojej współpracy z Lee Jong Sukiem oraz jej długo wyczekiwanym powrocie na mały ekran w nadchodzącej produkcji “Romance Supplement”.

Aktorka jest w trakcie nagrywania komedii romantycznej, produkowanej przez stację TvN. Będzie to pierwsza telewizyjna produkcja Lee Na Young od 9 lat. Jak przyznała czerpie przyjemność z ponownej pracy na planie filmowym.

Może dlatego, że to moja pierwsza drama od dłuższego czasu, ale czerpię przyjemność i radość z bycia na planie. Warunki i komfort pracy zmienił się znacznie czasu kiedy ostatni raz nagrywałam zdjęcia.

 

Aktorka opowiedziała także na słowa Lee Jong Suka, który od czasu debiutu, konsekwentnie uważa ją za swój ideał kobiety. Aktor przyznał także, że podczas premiery nowego filmu z Lee Na Young, poprosił swojego przyjaciela Kim Woo Bina o zdobycie dla niego jej autografu.

Kiedy usłyszała, że ludzie nazywają Lee Jong Suka “fanem, któremu się udało” wyraźnie zawstydzona i skromna Lee Na Young skomentowała:

 

Czy on nie powiedział tego bardzo dawno temu?

Nigdy nie rozmawiałam z Lee Jong Sukiem o takich sprawach. Dopiero zaczynamy współpracę, więc nie mieliśmy okazji dłużej porozmawiać. 

Chciałabym podkreślić, że ja również jestem jego fanką. Mam wrażenie, że Lee Jong Suk ma niepowtarzalną aurę i styl.

Reżyser i ekipa uważają, że jesteśmy do siebie podobni i że dobrze razem wyglądamy. Między innymi dlatego, praca na planie to dla mnie przyjemność.

Drama zostanie wyemitowana w styczniu 2019, tak więc zachęcam do oglądania!

 

Romance Supplement” to pierwsza komedia romantyczna w karierze Lee Jong Suka. Produkcja będzie opowiadać o życiu pracowników firmy agencji reklamowej.

 


src: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *