Sąd orzekł na korzyść Jun Hyosung i unieważnił jej kontrakt z TS Entertainmnt.

Obie strony sporu spotkały się w sądzie okręgowym w Seulu w dniu 14 listopada. W trakcie procesu sąd orzekł, że kontrakt Jun Hyosung z TS Entertainment zostaje unieważniony.

W orzeczeniu czytamy:

Kontrakt na wyłączność zawarty pomiędzy Jun Hyosung a TS Entertainment nie ma mocy prawnej. Pozwany (TS Entertainment) musi zapłacić powodowi (Jun Hyosung) około 130 milionów wonów (114 840 USD) z tytułu zaległości i niewypłaconych wynagrodzeń.

 

TS Entertainment będzie również musiało pokryć 95% opłat za proces, Jun Hyosung zapłaci jedynie 5%.

Na początku tego roku Jun Hyosung oznajmiła, że ​​odchodzi z zespołu Secret. Artystka ujawniła także, że we wrześniu 2017 roku złożyła pozew o unieważnienie kontraktu z TS Entertainment. Dodała również, że od 2015 roku nie otrzymywała od agencji wynagrodzenia.

W związku z orzeczeniem sądu na jej korzyść, Jun Hyosung może teraz skoncentrować się na swojej karierze i współpracy z nową agencją Tommy & Partners Entertainment. Swoje zwycięstwo uczciła postem na Instagramie, w którym skomentowała:

 

View this post on Instagram

Thanks God 🙏🏻

A post shared by ᴊᴜɴʜʏᴏsᴇᴏɴɢ 전효성 🇰🇷 (@superstar_jhs) on

Dzięki Bogu!

 


src:  (1)

2 comments

  1. Rossellinique Reply

    Gratulacje!!! Bardzo się cieszę, choć jak czytam jakie miała warunki to martwię się o resztę któa w tej agencji nadal jest.
    Powodzenia Hyuosung!

  2. Suzzzi Reply

    Szkoda mi Secret naprawde je lubiłam. Może jak każda z członkiń pożegna się z agencją to kiedyś coś razem zaplanuja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *