WM Entertainment wypowiada się w sprawie przyszłych aktywności boy bandu B1A4

Agencja WM Entertainment wydała oficjalne oświadczenie dotyczące przyszłości B1A4.

W czerwcu 2018 roku kontrakty wszystkich pięciu członków zespołu uległy przedawnieniu.

Sandeul, CNU oraz Gongchan postanowili odnowić współpracę z agencją, tymczasem Jinyoung i Baro podjęli decyzję o odejściu z wytwórni. Jinyoungowi udało się podpisać kontrakt z LINK8 Entertainment, a Baro współpracuje teraz z HODU & U Entertainment.

Agencja zwróciła się do fanów zespołu B1A4 na oficjalnej stronie, aby poinformować o przyszłości grupy.

 

Witajcie, tutaj WM Entertainment!

Po pierwsze pragniemy serdecznie podziękować wszystkim fanom, którzy od dawna wspierają i kochają B1A4.

Nasza agencja nieprzerwanie prowadzi rozmowy z Jinyoungiem i Baro, związane z ich przyszłą promocją w B1A4. Doszliśmy jednak do wniosku, że ​​z powodu różnych okoliczności w najbliższym czasie będzie nam ciężko promować B1A4 w pełnym, pięcioosobowym składzie.

Z tego względu podjęliśmy decyzję, że CNU, Sandeul i Gongchan będą póki co kontynuować promocję zespołu B1A4 jako trio. Nie wykluczamy jednak możliwości powrotu pozostałych dwóch członków do składu zespołu i zamierzamy kontynuować z nimi negocjacje, aby osiągnąć ten cel.

Przykro nam, że musimy przekazywać takie wiadomości fanom, którzy wyrażali nadzieję, że B1A4 będzie kontynuowało działania w pełnym składzie. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić jak największe wsparcie CNU, Sandeulowi i Gongchanowi, aby ponownie mogli powitać swoich fanów stojąc na scenie. Będziemy także szczerze wspierać Jinyounga i Baro w ich przyszłych aktywnościach i rozwoju osobistym.

Chcielibyśmy raz jeszcze przeprosić za to, że nie spełniliśmy oczekiwań fanów. Prosimy o nieustającą, ciepłą miłość i wsparcie dla B1A4.

Dziękujemy!

 


src:  (1) (2)

1 Comment

  1. Choi YoungJin Reply

    Smutno mi jako BANA i to mega. Ale obawiałam się, że tak będzie. Liczę, że Channie, Sandał i Dongwoo dostaną tyle samo miłość co dostawali przy pełnym składzie B1A4.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *