Być może będziemy mogli oglądać film ,,Swing Kids”, w którym gra Kyungsoo (EXO) na ekranach polskich kin!

Polskie EXO-L stworzyły petycję, dzięki której chcą wprowadzić film ,,Swing Kids” na ekrany polskich kin!

,,Fabuła filmu przenosi nas w czasie do Wojny Koreańskiej (lata 50.), wprost do obozu dla więźniów, gdzie poznajemy głównego bohatera — Ro Ki-soo (Kyungsoo, porywczego północnokoreańskiego żołnierza, który zakochuje się w stepowaniu już po pierwszym spotkaniu z Jacksonem — oficerem prosto z Broadwayu. Niedługo potem Ro Ki-soo postanawia dołączyć do grupy tanecznej Jacksona, gdzie poznaje Kang Byung-sama — który poprzez taniec ma nadzieję na odnalezienie swojej żony, Xiao Fanga — chińskiego żołnierza z wrodzonym talentem do tańca, jednak nie mogącego ruszać się do rytmu przez dłużej niż minutę z powodu anginy oraz Yang Pan-rea —która na swoje życie zarabia dzięki stepowaniu.”

Gorąco zachęcam do podpisania petycji i pomocy w osiągnięciu celu EXO-L! Wspólnymi siłami uda nam się ściągnąć film do naszych kin i na pewno zainteresuje on nie tylko fanów zespołu

Aby podpisać petycję, kliknij TU.

2 comments

  1. Rossellinique (@Rossellinique) Reply

    Petycja podpisana i mam nadzieję, że nam się uda. Jest wiele koreańskich filmów które mogą się mierzyć na spokojnie z zachodnimi produkcjami albo są nawet i lepsze, a nie mamy szansy ich u nas obejrzeć. Byłoby cudnie, gdyby trafił do kin komercyjnych jak cinema city czy multikino ale to chyba za wiele i pozostaną kina studyjne, a szkoda bo z tymi często czasowo mi nie po drodze, niestety..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *